دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6542  |  
تاریخ انتشار : 18 فرو 1393 - 20:44
فرماندار زیرکوه گفت: طی ایام نوروز 22 هزار و 489 زائر از اماکن مذهبی این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی ظهر امروز در جمع مسئولان شهرستان زیرکوه اظهار داشت: آستان امامزادگان این شهرستان طی ایام تعطیلات نوروزی پذیرای خیل عظیم مسافران نوروزی بود.

 

وی تصریح کرد: بیشتر بازدید مسافران از اماکن مذهبی امامزاده سعد‌الله موسی‌الکاظم شاهرخت، چهار گنبد افین، مسجدالنور پیشبر و امامزاده داوود کلاته مزار بوده است.

 

4215 نفر از جاذبه‌های تفریحی زیرکوه بازدید کردند

 

فرماندار زیرکوه میانگین بازدیدکنندگان از مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان را 4 هزار و 215 نفر عنوان کرد و گفت: بیشترین بازدیدکننده در ایام تعطیلات نوروزی را روستای افین و تجنود داشته است.

 

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی زیرکوه اذعان داشت: طی این ایام 504 خودروی سواری، 21 کامیون، دو اتوبوس و از این قبیل به پست‌های نوروزی مراجعه کرده‌اند.

 

فلاحتی با بیان این‌که در مجموع حدود یک‌هزار و 985 نفر به پست‌های ثابت راهنمای نوروزی مراجعه کرده‌اند، افزود: همچنین 154 مورد تست فشار خون و 137 مورد تست قند خون در این پست‌ها انجام شده است.

 

وی یادآور شد: طی این مدت 36 نفر خدمات‌دهنده در پست‌های ثابت راهنمای مسافران نوروزی مستقر شده که هر روز دو نفر در محل پست مشغول فعالیت بوده‌اند.

 

توزیع 700 کتابچه نوروزی به مسافران

 

فرماندار زیرکوه ادامه داد: طی بازه زمانی 27 تا 15 فروردین‌ماه جاری تعداد یک‌هزار نقشه راهنمای مسافر، 600 دعای سفر و 700 کتابچه نوروزی بین مسافران توزیع شده است.

 

فلاحتی از برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی و عشایری این شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و افزود: مسافران بازدیدکننده از این شهرستان ضمن بازدید از اماکن تفریحی، گردشگری و زیارتی به خرید و تهیه صنایع دستی و محصولات کشاورزی این شهرستان پرداختند.

 

وی خاطرنشان کرد: در این ایام تعداد 13 نفر به پست‌های نوروزی مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوط به اهداء اعضای بدن خویش نیز اقدام کرده‌اند.

 

فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.