دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6530  |  
تاریخ انتشار : 18 فرو 1393 - 14:27
معاون فرماندار زیرکوه تأکید کرد
تلاش همگانی برای محقق شدن شعار امسال
معاون فرماندار زیرکوه بر تلاش همگانی برای محقق شدن شعار امسال تأکید کرد.

به گزارش نسیم قائن ، علی‌اکبر اکبری‌راد در اجتماع مردم روستای اسفاد بخش شاسکوه زیرکوه، اظهار داشت: در حال حاضر هیچ کار و برنامه‌ای مهم‌تر و اساسی‌تر از اجرای اقتصاد مقاومتی نیست.

 

وی از اقتصاد مقاومتی به عنوان چراغ راه توسعه کشور یاد کرد و ادامه داد: اقتصاد مقاومتی قادر است تمام تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.

 

معاون فرماندار زیرکوه اذعان داشت: یکی از اساسی‌ترین مسیرهایی که می‌تواند اقتصاد کشور را نجات دهد، اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری است.

 

اکبری‌راد ابراز داشت: با اجرای اقتصاد مقاومتی به طور قطع شکوفایی و توسعه اقتصادی در کشور حاصل می‌شود.

 

وی با اشاره به 12 فروردین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برکات و نعمات این نظام، متذکر شد: مردم شریف ایران در 22 بهمن سال57 و 12فروردین 58 به ندای رهبر و بنیان‌گذار فقید ایران اسلامی لبیک گفتند.

 

معاون فرماندار زیرکوه ادامه داد: مردم ایران با رای آری به نظام جمهوری اسلامی، بر تثبیت و پایداری آن افزودند و با گذشت 35 سال از عمر انقلاب این عزت و پایداری بیشتر و افزوده‌تر می‌شود.

 

اکبری‌راد با اشاره به ابلاغ شعار سال جدید توسط مقام معظم رهبری، تاکید کرد: مهم‌ترین ارمغان غربی‌ها برای ما، دامن زدن به مصرف و رونق فرهنگ مصرف‌گرایی در کشور است که متاسفانه رونق این فرهنگ بنیان‌های دینی و فرهنگی ما را تخریب می‌کند.

 

وی متذکر شد: ژاپنی‌ها سخت‌کوش‌ترین و ساده‌ترین مردم دنیا هستند که به صورت ناخودآگاه به قوانین اسلام عمل می‌کنند، اما ما خود را مسلمان دانسته اما کمتر به دستورات اسلام به صورت عملی و اجرایی عمل می‌کنیم.

 

معاون فرماندار زیرکوه یادآور شد: باید با توجه به دستورات اسلام مبنی بر جلوگیری از اسراف و هزینه اضافی اقدام کرده تا دچار هیچگونه مشکلی نشویم.

 

اکبری‌راد با اشاره به وجود شش شهید به عنوان ستارگان درخشان در این روستا، شهرستان‌ها و کشور و همچنین وجود ایثارگران و جانبازان در این روستا، از روستای «اسفاد» به نیکی یاد کرد.

 

وی اضافه کرد: حفاظت از انقلاب و طرفداری از انقلاب وظیفه همه ماست بنابراین ضرورت دارد در اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری و محقق شدن شعار سال 93همگی تلاش کنیم.

 

معاون فرماندار زیرکوه در ارتباط با برپایی نمایشگاه یاس نبوی، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه، به زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره کرد و افزود: ساده‌زیستی مقابله با لوکس‌گرایی و تجمل‌گرایی، قناعت، ایثار و... در زندگانی این حضرت وجود داشت.

 

اکبری‌راد تأکید کرد: اگر ما از سیره و روش زندگی این حضرت پیروی کنیم به طور یقین شعار امسال را عملیاتی کرده‌ایم.

 

وی، این نمایشگاه را پیوند ناگسستنی میان اهل بیت رسول گرامی اسلام(ص) و رهروان ایشان در این شهرستان دانست و گفت: محبت اهل بیت(ع) در دل و جان  مردم این شهرستان همچون چشمه جوشان جاریست.

 

معاون فرماندار زیرکوه در گوشه دیگری از سخنانش در ارتباط با ابلاغ اجرای قانون مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها، تصریح کرد: برابر تبصره 21 قانون بودجه سال 93 مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها کرده است.

 

اکبری‌راد اذعان داشت: امید است با عزم ملی مردم و مدیریت جهادی مدیران در این  طرح موفق باشیم و همه ما به کمک و یاری دولت شتافته تا این طرح به خوبی عملیاتی شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ثبت‌نام و تکمیل فرم خود اظهاری از 20 فروردین‌ماه جاری آغاز و مردم شریف می‌توانند به سایت مربوطه مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل کنند.

 

فارس

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.