دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6220  |  
تاریخ انتشار : 14 اسف 1392 - 22:31
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
نسیم قاین:شاید ساعت برگزاری باعث حضور کم رنگ تر ساکنین مجتمع مسکونی غدیر دراین همایش شده بود.

به گزارش نسیم قائن ، امروز برای اولین بارهمایش فرهنگ اپارتمان نشینی درقاین درحالی برگزار شد که مسئولین اجرایی این کار پیش بینی حضور600نفرراکرده بودند اما صندلی های خالی این همایش که دربدترین ساعت ممکن یعنی ساعت15که هنوزعده زیادی از ساکنین تازه به منازل خودبرگشته ودرفکر استراحت هستند برگزار شد.

 

جلسه ای که با یک ساعت تاخیر وبا حضور بانوان وکودکان درساعت16آغاز شد واندک آقایانی هم که امده بودند اکثر آنها مسئولین ویا کارمندان وکارگران  ادارات مربوطه بودند .
 

 

مدیر کل بهزیستی استان برخلاف اکثر مدیران که ممکن است تاخیرات زیادی را دربرنامه ها داشته باشند بدون تاخیر درجلسه حضور یافت وتا آخرین لحظه هم درسالن ماند
 

 

حال جای این سوال برای ما هم باقی است چرا برای همایش هایی که واقعا برای مردم این شهرستان وبخصوص ساکنین هزار واحدی که جمعیتی بالغ بر 3000ویا شاید هم بیشتر  درآن ساکن هستند امار شرکت کنند گان انها به 200نفر هم نرسید؟ وبیشتر حاضرین دراین همایش را کودکان تشکیل میدادند.
 

شاید ساعت برگزاری  باعث حضور کم رنگ تر ساکنین مجتمع مسکونی غدیر دراین همایش شده بود.آیا بایستی همیشه جشن هایی برگزار شود که مردم فقط به بهانه جشن دراین مراسمات شرکت کنند ؟
 

هرچند برنامه امروز می توانست با بارعلمی بیشتری برگزار شود وبه جای اینکه به یک همایش با کاربرد مفید برای آپارتمان نشینان تبدیل شود به یک جشن تبدیل شد .

 

اما از حق هم نباید گذشت چراکه شاهد زحمات مسئولین اجرایی از چند روز پیش ونصب بنر واطلاعیه درسطح شهر هم بوده ایم.
 

 

درحاشیه این همایش هم مسابقه نقاشی،اجرای موسیقی پاپ ونمایش برگزار شد واگرمسئولین درگوشه وکنار این تبلیغات حداقل با اجرای برنامه های شاد وموسیقی پاپ را حک می کردند حضورمردم بیشتر ازاین هم میشد!!!!!!!!!!
 

فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین
فرهنگ آپارتمان نشینی درقاین

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.