دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6056  |  
تاریخ انتشار : 30 بهم 1392 - 00:35
سرداراحمدی دریادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی قاین:
احیاء ذکرشهیدان ملت مارابیمه می کند
نسیم قاین:امروزمادرادامه راه شهیدان این جلسات راکه همان جلسات تجدید عهداست با اهداف شهیدان ووظایفی که به عهده همه مکلفین است برگزار می نماییم.

به گزارش نسیم قائن ، سرداراحمدی فرمانده سپاه امام رضا(ع)خراسان رضوی دراولین یادواره شهدای جامعه پزشکی شهرستان قاین گفت:شاید آن جمله معروف امام را شنیده باشید که فرمودند اسلام به برکت محرم وصفرزنده است من هم به تبعیت از حضرت امام می گویم که انقلاب اسلامی به طبع زنده بودن یادشهیدان درکشور شاداب وبا نشاط وسربلند درمقابل تهدیدات دشمنان خودش خواهد بود. ولذا همان گونه که اصل اسلام سینه به سینه به برکت ذکر نام سیدالشهدا وبه بهانه برگزاری هزاران محفل جزئی وکلی با محور سیدالشهدا امروز به دست ما رسیده است ،انقلاب اسلامی عزیز ماهم ، بهترین وارزشمندترین نقطه قابل اتکایش ،همین جلسات است

 

شهیدان سر سفره هدایت وتربیت امام(ره)نشسته اند.فرق بین دوکشته درهدایت بین یک فقیه،یک دین شناس است والا کشته ها کشته اند،میدان معرکه، امور جاری متداول درمیدان معرکه باهم تفاوت آنچنانی ندارند.آن چیزی که بین سرباز عراقی،بین کشته عراقی وبین شهید عزیز ما وجه تمایز است این است که شهید عزیزما ورزمنده عزیز ما زیر بیرق وهدایت نزدیکترین شخصیت به امام معصوم یعنی فقیه جامع الشرایط انجام وظیفه می کند اما رزمنده ای  با همان سن وسال درجبهه مخالف با مدیریت فاسق ترین آدم یعنی صدام  . این دوجوهره تفاوت بین این موضوع است.
 

 

پیامبر اکرم(ص) فرمودند: پنج ویژگی درشهید است که حتی پیامبران اولوالعزم ازجمله خودمن هم حتی این ویژگی ها رانداریم

1- روح  پیامبران را جناب عزرائیل قبض می کند اما روح شهید را خود خداوند قبض می کند.

2- ما که می میریم مارا غسل می دهند اما شهید درمعرکه نیاز به غسل ندارد.
 

3- ما که می  میریم ما را کفن می کنند اما شهید درمعرکه نیاز به کفن ندارد.

4- همه پیامبران شفاعتشان درآخرت است اما شهیدان دربرزخ هم شفاعت می کنند.

5- به مُرده ما زنده نمی گویند اما به کشته شهید زنده می گویند.

سردار احمدی افزود بعضی از جملات  باید درعمل تفسیرشود امروز روزهای ضروری است ویکی ازآن مواردی که ما به شدت نیاز داریم احیاء ذکر شهیدان درمحافل ماست.این احیاء ذکرشهیدان برای عبور سرافرازانه  ازاین آزمایش بزرگ ملت مارا بیمه می کند.

 

این روزهاملت ما دریک آزمایش بزرگ قراردارد وسرافراز هم ازاین آزمایش بیرون می آید.
 

 

پیچیدگی میدان جنگ نرم قدری مشکل است آفاتی که درتاریخ از جنگ نرم متوجه اسلام وشخصیت های بزرگ اسلام  شده است انسان رامُجاب می کند که تذکراتی داده شود
این آمریکایی ها که اینگونه رَجَز خوانی می کنیدگزینه های روی میز دیگر آزرده کننده شده است

روسها وامریکائیها درهزاران موضوع با هم اختلاف داشتند وفقط یک نقطه مشترک داشتند وآن هم براندازی نظام جمهوری اسلامی وناکامی ملت درجنگ بوده است.

 

دشمنان بدانند پرونده این ملت پرونده عزت،پرونده قدرت،پرونده پیشروی وتحمیل شکست بردشمنانش است .ما امروز درحیطه دیگری آزمایش می شویم
 

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: حضرت آقا چند بار گفته اند که ما به این مذاکرات خوش بین نیستیم اما اجازه دادیم تا مسئولین وارد مذاکره شوند تا دروغ های آمریکا برای امت ما بیشتررو شود.

 

چند با رگفته ام چشم به اقساط پول های آزاد شده تحریم ها نداشته باشیدمشکل ما با رفع تحریم ها حل نمی شود مشکل ما با اتکا به جوانان وتوانمندیهای داخلی باید حل شود
 

 

آقافرموده اندملت بایستی به دقت مسیرومذاکرات را تحت نظر داشته باشند این وظیفه عمومی ماست که این میدان یک آزمایشگاه دیگری بین ما وجبهه استکبار است .
 

 

همانگونه که درمیدان نابرابرانه معادله نظامی بابرکت خونشان وفداکاریشان وبه برکت همه هستی شان امنیت ما را حفظ کردند ونگذاشتن وعده دشمن محقق شود.امروزمادرادامه راه شهیدان  این جلسات راکه  همان جلسات تجدید عهداست با اهداف شهیدان ووظایفی که به عهده همه مکلفین است برگزار می نماییم.

 

درپایان  از خانواده16 شهید بسیج جامعه پزشکی شهرستان قاین تجلیل شد.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.