دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6043  |  
تاریخ انتشار : 28 بهم 1392 - 20:01
مسیح علینژاد که در دفاع از اقدام زشت سریع القلم که خود را مشاور روحانی می داند و در کنفرانس داووس کروات زده بود بر آمده است به حجاب بانوان مومن ایرانی توهین کرده و مدعی شد که آنان از روی اجبار حجاب دارند!

به گزارش نسیم قائن ، انتقاد مسیح علینژاد از موضعگیری ها علیه کراوات زدن سریع القلم به انکار حجاب که از ضروریات دین است رسید که بنا بر فتوای همه فقها حکم منکر ضروری دین ارتداد است.

 

بنا بر این گزارش وی که در دفاع از اقدام زشت سریع القلم که خود را مشاور روحانی می داند و در کنفرانس داووس کروات زده بود بر آمده است به حجاب بانوان مومن ایرانی توهین کرده و مدعی شد که آنان از روی اجبار حجاب دارند!

 

وی که به خاطر همین لا ابالی گری ها مجبور شده از وطن به مهد آزادی (بخوانید مهد عریانت حیوانی) کوچ کرده است در اینباره گفته است:" این دغدغه بزرگی است که هنوز در کشور ما خیلی ها یاد نگرفته اند یکی را به خاطر حق انتخاب پوشش، گزینش نکنند، انکار نکنند، خوار نکنند... به افتخار همه زنانی که پوشش اجباری را این همه سال تحمل کردند و هی پشت سر هم شنیدند حالا همه مشکلات حل شده مانده همین که شما روسری از سرت برداری…"

 

وی که مکنونات قلبی خود در مورد حجاب را که یک اصل دینی است اجباری قلمداد کرده به رشته تحریر در آورده است قبلا نیز در مورد بسیاری از مسائل شرعی عدم پایبندی به آن را به انحاء مختلف نشان داده است.

 

بنا بر این گزارش مسیح علینژاد خبرنگار اصلاح طلبی بود که در حوادث فتنه 88 نقش بسیاری در وارونه نشان دادن حقایق ایفا می کرد که به سبب خیانت های بیشمارش و همدستی با سرویس های جاسوسی از کشور گریخت و در مهد آزادی غربی! آزاد و رها از اسلام به دشمنی با مردم و وطن خود می پردازد. 

 

عصرامروز

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.