دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6040  |  
تاریخ انتشار : 28 بهم 1392 - 18:39
مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری خراسان‌ جنوبی خبر داد
فعالیت 56 دفتر پیشخوان دولت در خراسان جنوبی
مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی از فعالیت 56 دفتر پیشخوان دولت در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 152 خدمت در این دفاتر ارائه‌ می‌شود.

به گزارش نسیم قائن ، جواد وحدتی‌فرد بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان خراسان جنوبی اظهار داشت: از اسفندماه سال جاری طرح نظرسنجی در دستگاه‌های اجرایی در 11 شهرستان استان آغاز می‌شود.

 

وی با بیان این‌که در این طرح 8 هزار فرم نظرسنجی در بین مردم توزیع می‌شود، تصریح کرد: ‌مؤلفه‌هایی از قبیل سرعت، دقت و صحت در انجام امور ارباب رجوع، کیفیت کار انجام شده، نحوه رفتار با مردم، هزینه انجام خدمات، شفافیت و اطلاع‌رسانی مناسب از عواملی هستند که دراین نظرسنجی به عنوان نقاط قوت و ضعف دستگاه‌ها لحاظ می‌شوند.

 

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه‌های اجرایی استان، اذعان داشت: در این جشنواره دستگاه‌های برتر در حوزه‌های مختلف بر اساس شاخص‌های معتبر کشوری تعیین می‌شوند.

 

وحدتی‌فرد اضافه کرد: در این جشنواره شاخص‌هایی از قبیل استقرار دولت الکترونیک و نحوه خدمت‌رسانی به مردم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

 

وی با بیان این‌که یکی از ضرورت‌های امروز دولت خصوصی‌سازی است، افزود: خصوصی‌سازی برای پیشرفت استان نیز بسیار مهم است.

 

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی از فعالیت 56 دفتر پیشخوان دولت در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 152 خدمت در این دفاتر عرضه‌ می‌شود.

 

ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در صیانت از حقوق شهروندی

سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در این جلسه اظهار داشت: ارزیابی‌‌های ستاد صیانت از حقوق شهروندی از دستگاه‌های اجرایی به دلیل تقارن با ارزیابی‌های عمومی دستگاه‌های اجرایی در اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: تأخیر در اجرایی شدن این ارزیابی‌ها به معنی لغو آن نیست و دستگاه‌های اجرایی منتظر این بازرسی‌ها باشند.

 

فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.