دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6039  |  
تاریخ انتشار : 28 بهم 1392 - 18:03
3میلیاردتومان برآوردهزینه تکمیل وساخت مجتمع تفریحی گردشگری پیانو قاین است.

به گزارش نسیم قائن ، دراین جلسه شرافتی فرماندار قاین ضمن خیر مقدم به کلیه حاضرین و تقدیر و تشکر از حُسن نظر استاندار محترم مبنی بر پیگیری کلیه مشکلات واحدهای صنعتی و گردشگری، رفاهی و سیاحتی؛ که نقش مهمی بر تولید و اشتغال دارند خاطرنشان کرد: پیرو سفر استاندار محترم به قاینات و افتتاح و بازدید از مجتمع رفاهی، تفریحی و سیاحتی پیانو و با توجه به پیشرفت کار توسط سرمایه گذار مربوطه و بیان مشکلاتی در این مجتمع دستور رسیدگی سریع توسط استاندار صادر شد که این جلسه به منظور بررسی و رفع مشکلات برگزار گردیده است.

فرمانداردر ادامه افزود: رمز موفقیت یک سرمایه گذار در کار اقتصادی و تولیدی داشتن برنامه ،تلاش و استفاده بهینه از زمان است که مسئولین این مجتمع با داشتن هدف و برنامه زمانبندی منظم ، سرعت در انجام مراحل کار را داشته اند ودرمدت کوتاهی توانسته اند این مجتمع را راه اندازی نمایند و امروزه آن چه باعث پیشرفت و توسعه کشور و خلق حماسه اقتصادی خواهد شد،خلاقیت،تلاش ،هنر و اداره قوی کارآفرینان و جوانان پاک و متعهد کشور اسلامی ایران است.

بیجاری مدیرکل دفتر امور هماهنگی وامور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت:روز14بهمن ماه استاندار به شهرستان قاین سفری داشتند ویک از پروژه هایی که توسط  استاندار افتتاح شد فاز1مجتمع تفریحی رفاهی پیانو شهرستان قاین بود

در مراسم افتتاح این پروژه که سرمایه گذاری کلانی نیز برای آن درسطح شهرستان انجام شده است مسئولین مسائلی را مطرح نمودند که استاندار قول مساعد داد دراین زمینه همکاری لازم را مبذول فرمایدلذا در15بهمن دستورات لازم توسط استاندار داده شد که با مدیران مربوطه درشهرستان حضوریابید وباتوجه به قول هایی که داده شده است درجهت رفع مشکل این مجتمع اقدام شود.

بیجاری افزود:باتوجه به اینکه اقای خدمتگزار به کارهای سرمایه گذاری وایجاد اشتغال اهمیت زیادی می دهند لذا نتیجه آن شد که با حضور مسئولین استانی درشهرستان قاین مشکلات این مجتمع که با هزینه سرمایه گذاران جوان شهرستانی ایجاد شده است مرتفع گردد.

مدیرکل دفتر امور هماهنگی وامور اقتصادی استانداری اظهارداشت این پروژه درزمینی به متراژ3986مترمربع شروع شده است که2186مترمربع زیربنادارد و1000متر مربع ازاین زیربنا که شامل سالن های چندمنظوره تکمیل شده است.

فاز اول شامل رستوران،سالن های چندمنظوره،فست فودوکافی شاپ به پایان رسیده است وفاز2شامل سفره خانه سنتی،سالن ورزشی وسوئیت های اقامتی درحال اجراشدن است.

بیجاری بیان داشت برآوردی که برای اجرای این پروژه شده است مبلغ3میلیاردتومان است وتا کنون سرمایه گذاران مبلغ یک میلیاردوپانصد هزارتومان دراین پروژه سرمایه گذاری نموده اند وحال تقاضای درخواست500میلیون تومان تسهیلات دارندلذا دراین جلسه وبا تاکید بردستور استاندار قصد داریم مشکلات این پروژه تفریحی حل شود.

فلکی یکی از اعضای سرمایه گذار این مجتمع گفت :کلید ایجاد این مجتمع درتاریخ26/02/91زده شد ودرتاریخ14/11/92نیزفازاول توسط استاندار افتتاح شد ودرمدت 16ماه توانستیم این مجتمع را باهزینه یک میلیاردوپانصدمیلیون تومان تا این مرحله پیش ببریم وبرای تکمیل وایجاد فاز 2به کمک مسئولین استانی وشهرستانی نیازمندیم.

 دراین جلسه مصوب شد که سرمایه گذاران جهت دریافت تسهیلات سرمایه درگردش به بانک رفاه معرفی شوند تا باتوجه به پایان سال وتخصیص بودجه های سال 93 نیز بتوانند فعلا بااین تسهیلات به کار ادامه دهند ودر بودجه سال93بادرایت استاندار ومدیرکل میراث فرهنگی نیز تسهیلاتی به این پروژه ها اختصاص داده شود.

رئیس اداره برق شهرستان قول مساعد داد که مشکل برق مجتمع با نصب کنتر32آمپر وترانس 100هرچه سریعتر مرتفع گردد.

معاون اداره کل راه وشهرسازی استان ورئیس اداره راه وشهرسازی استان نیز قول مساعد دادند نسبت به آسفالت راه این مجتمع اقدام نمایند.

     

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.