دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 58  |  
تاریخ انتشار : 27 آبا 1391 - 20:08
  فرمانده سپاه ناحیه قاینات گفت: بسيج امتداد عاشوراست و شعار همه بسيجيان عالم "هيهات منا الذله" مي باشد.


 به گزارش نسیم قاین، سرهنگ حمید رضا برات زاده – فرمانده سپاه ناحیه قاینات - در نشست خبري هفته بسيج كه با حضور رسانه هاي محلی شهرستان برگزار شد گفت: بسيج امتداد عاشوراست و شعار همه بسيجيان عالم "هيهات منا الذله" مي باشد و اين بدان معناست پرچم عدالت خواهي و آزادي را در قله هاي جهان به اهتزاز درخواهيم آورد.

سرهنگ برات زاده با اشاره به تقارن هفته بسيج با ايام عاشوراي حسيني تصريح كرد: بسيج مرد همه ي ميدانهاست و اين تشكل همه جانبه، تشكيلاتي است مردمي، از دل مردم، براي مردم و خدمتگذار مردم.
وي به گوشه اي از فعاليت هاي بسيج اشاره نموده و ادامه داد: امسال در نهم آذر ماه یادواره شهدای شهرستان برگزار خواهد شد وگفتند: دو کاروان  اعزام راهیان نور دانش آموزی را تا کنون در شهرستان های زیرکوه و قاینات داشته ایم
فرمانده سپاه ناحیه قاینات برنامه های اجرایی هفته بسیج را عنوان کرد که از جمله آن غبار روبی مزار شهدا، همایش 13 ساله ها، همایش 1000 نفری پیشکسوتان، همایش شیرخوارگان حسینی که در سه مکان برگزار خواهد شد ،افتتاح پروژه های بسیج سازندگی همایش های بصیرتی و ... می باشد.
سرهنگ برات زاده بیان داشت که بسیجیان در همه عرصه ها آماده هستند و همیشه گوش به فرمان رهبری هستند و آماده دستور رهبری برای حضور در غزه هستند.
.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.