دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 5798  |  
تاریخ انتشار : 6 بهم 1392 - 18:47
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از مهمترین کارهای حوزه اجتماعی ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی است.

به گزارش نسیم قائن ، علی‌محمد گلستانی‌فرد ظهر امروز در کارگروه فرهنگی اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی و سالگرد پیروزی انقلاب هستیم و طی چند روز آینده وارد سی‌وششمین سال نظام می‌شویم.

 

 

وی با بیان این‌که باید قدردان نظام جمهوری اسلامی باشیم، تصریح کرد: امروز عزت، آرامش، امنیت و شرایط مطلوب حاکم در کشور را مرهون امام، شهدا و ایثارگران هستیم.

 

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی اذعان داشت: با توجه به پیش‌رو بودن دهه فجر یکی از مهمترین وظایف ما در حوزه اجتماعی، تبیین، بازگویی و تکرار ارزش‌های اسلامی، دستاوردهای نظام و موفقیت‌های عظیم مجموعه انقلاب است.

 

 

گلستانی‌فرد گفت: با وجود تمامی توطئه‌ها و کارشکنی‌های دشمنان انقلاب اسلامی با راهبری‌ها و اراده راسخ مقام معظم رهبری تمامی تهدیدها خنثی و تبدیل به فرصت شده است.

 

 

وی افزود: شعارهای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن نه تنها در کشورهای اسلامی که حتی در قلب اروپا توانسته است مطالبات و خواسته‌های اسلامی را حاکم کند.

 

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی یکی از مهمترین کارهای حوزه اجتماعی را ترویج فرهنگ انقلاب مطرح کرد.

 

 

گلستانی‌فرد یادآور شد: دهه فجر می‌تواند بهترین فرصت و مقطع برای بازگو کردن مسائل انقلاب برای نسل جوان باشد.

 

 

وی اظهار امیدواری کرد برنامه‌های ستاد دهه فجر در استان و همچنین در کشور با شکوه هرچه بیشتری برگزار شود.

 

 

گفتنی است در این کارگروه در راستای برنامه‌های طرح تحول نشاط اجتماعی شامل افزایش نشاط اجتماعی و راهکارهای ارتقای آن، توسعه خانه‌های قرآنی روستایی و شهری، شناسایی سکونتگاه‌های اجتماعی و آموزش مهارت‌های زندگی وعدم آنتن‌دهی شبکه‌های صدا و سیما در برخی از مناطق روستایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته شد.

 

 

فارس

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.