دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 57  |  
تاریخ انتشار : 27 آبا 1391 - 19:45
وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی هشدار داده است که اسرائیل پس از حمله زمینی به غزه راه بازگشتی نخواهد داشت و باید تا انتهای راه پیش رود.


 «آویگدور لیبرمن» هشدار داده است که اگر اسرائیل دست به حمله زمینی به غزه بزند، باید تا آخر این راه را ادامه دارد و نمی‌تواند آن را نیمه‌کاره رها کند. 

وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی در این باره گفته است: «در صورت نیاز، ما برای یک عملیات زمینی گسترده‌ آماده‌ایم،‌ اما باید توجه کنیم که اگر ارتش وارد غزه شود، نمی‌تواند در میانه راه متوقف شود؛ باید تا پایان راه برود».
او ادامه داده است: «این امر در عملیات «سرب گداخته» (عملیات پیشین رژیم‌صهیونیستی علیه غزه در سال ۲۰۰۸) انجام نشد. ما هزینه سنگینی در افکار عمومی جهان پرداختیم و هنوز هم به اهداف خود نرسیده‌ایم».
لیبرمن همچنین مدعی شده است که عملیات اخیر اسرائیل موسوم به «ستون ابرها» یک جنگ کامل نیست و عملیاتی هدفمند است.
وی سه هدف برای این این عملیات ذکر کرده است، که عبارتند از: آرام کردن جنوب، ایجاد بازدارندگی برای اسرائیل و از بین بردن ذخایر موشک‌های دوربرد مقاومت فلسطین.
رژیم‌صهیونیستی که در عملیات اخیر خود تاکنون حداقل ۴۰ فلسطینی را شهید کرده و بیش از ۳۴۰ نفر را نیز زخمی کرده، تهدید کرده است که در صورت ادامه پاسخ موشکی مقاومت، به غزه حمله زمینی می‌کند
منبع: فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.