دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 5663  |  
تاریخ انتشار : 25 دى 1392 - 21:33
رئیس هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره آرسی اتومبیل‌رانان و مسابقات آکروباتیک و جشنواره موتورسواران در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این مسابقات در شش رشته ورزشی برگزار می‌شود.

به گزارش نسیم قائن ،   رضا رجبی‌ستوده اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر جشنواره آرسی اتومبیل‌رانی و جشنواره آکروباتیک موتورسواری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: جشنواره آرسی اتومبیل‌رانی در روز 12 بهمن‌ماه در ساعت 9 صبح همزمان با لحظه ورود حضرت امام خمینی(ره) به ایران و در روز 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب با شرکت حدود 75 خودرو در شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.

 

رئیس هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری خراسان جنوبی اذعان داشت: همزمان با برگزاری جشنواره آرسی اتومبیل‌رانی(خودروهای خود کنترلی) استان، حدود 92 اتومبیل‌ران آقا و خانم در مسابقات اتومبیل‌رانی خراسان جنوبی در دو شهرستان بیرجند و زیرکوه برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

برگزاری جشنواره آکروباتیک و مسابقات موتورسواری

 

رجبی ستوده به برگزاری جشنواره و مسابقات موتورسواری خراسان جنوبی در دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره و اضافه کرد: مسابقات موتورسواری در رشته‌های تریل، ریس، تراس و موتورهای معمولی برگزار می‌شود که حدود 180 موتورسوار در این مسابقات به رقابت می‌پردازند.

 

وی خاطر نشان کرد: جشنواره موتورسواری، هم‌زمان با جشنواره آرسی اتومبیل برگزار می‌شود که در این جشنواره حدود 32 موتورسوار همراه با حرکت‌های آکروباتیک، نمایشی، پرش از روی خودرو و داخل حلقه آتش به هنر نمائی می‌پردازند.

 

این مقام مسئول به همکاری خوب شهرداری بیرجند با هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری اشاره کرد و گفت: در صورت فراهم شدن مقدمات لازم، با همکاری شهرداری مسابقات رالی اتومبیل‌رانی خانوادگی داخل شهر نیز برگزار می‌شود.

 

فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.