دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 55  |  
تاریخ انتشار : 27 آبا 1391 - 19:09
فرمانده سپاه انصار‌الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ایران در زمینه ابزار و امکانات برای مهارکردن جنگ نرم هیچ کمبودی ندارد.  

 
به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس سردار یعقوب‌علی نظری عصر امروز در شورای اداری خراسان جنوبی اظهار کرد: باید در زمینه مهار و خنثی‌سازی جنگ نرم در کشور سرمایه‌گذاری شود.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فرهنگی بسیار تاثیرگذار است، افزود: دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی جنگ نرم را برنامه‌ریزی  کرده است.
فرمانده سپاه انصار‌الرضا(ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: در جنگ نرم برخلاف جنگ سخت، به پول، اعتبار، امکانات و ابزار نیازی نیست و ایران در زمینه ابزار و امکانات برای مهارکردن جنگ نرم هیچ کمبودی ندارد.
نظری ادامه داد: برای حفظ ارزش‌ها و پیشگیری از توسعه منکرات و احیای امر به معروف و نهی از منکر باید زمینه و بسترهای لازم برای آمران به معروف و ناهیان از منکر فراهم شود.
وی تاکید کرد: در این زمینه باید دستگاه‌های اجرایی و مسئولان اعتبار لازم را هزینه کرده و حمایت همه جانبه داشته باشند.
* ایجاد عزم بین مسئولان عاملی موثر در احیای امر به معروف است
فرمانده سپاه انصار‌الرضا(ع) خراسان جنوبی، ایجاد عزم و اراده بین مسئولان، راه‌اندازی و انجام بخش تشکل‌های درون ستادی و تعیین خط و مشی مشخص را از عوامل موثر در احیای امر به معروف و نهی از منکر دانست.
نظری با اشاره به اینکه برای تحقق این امر باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در جامعه استفاده شود، افزود: در این راستا باید در محیط‌های بازار، دانشگاه، مدارس، ادارت و محلات بسترسازی‌های لازم انجام شود.
وی با بیان اینکه بسترهای فرهنگی در جامعه باید فراهم شود، یادآور شد: با برنامه‌ریزی‌های جزئی از جمله تعطیل کردن کلاس در زمان نماز و قرائت اذان در مدارس و ادارات می‌توان این فرهنگ‌سازی را انجام داد.
*بهره‌برداری از 60 پروژه در هفته بسیج
فرمانده سپاه انصار‌الرضا(ع) خراسان جنوبی همچنین از بهره‌برداری از 60 پروژه در هفته بسیج در این استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتبار 8 میلیارد تومان آماده‌سازی و اجرا شده است

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.