دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 50  |  
تاریخ انتشار : 27 آبا 1391 - 18:45
در حقیقت ماجرای 9 دی ماه محصول حماقت دشمن علیه مردم ولایتمدار بود تا جایی که وزیر دفاع انگلیس در اتحادیه اروپا گفت با اتفاقی که 9 دی در ایران افتاد و مردم ‌به طرفداری از اعتقاداتشان وارد صحنه شدند، دیگر کاری از ‌جنبش سبز ساخته نیست و انقلاب مخملی تمام است.  

به گزارش نسیم قاین به نقل از مشرق، محمدحسین صفار‌هرندی پیش از ظهر امروز در‌ نشست بصیرتی عاشورایی پایوران‌، پیشکسوتان و اقشار سپاه ناحیه رفسنجان با اشاره به فرمایش شهید بهشتی، بهشت را از آن اهل سلوک دانست و اظهار داشت: بهایی که خداوند به اهل سلوک می‌دهد، بهشت است و ‌خدا به آن بها تمرکز دارد.

وی تصریح کرد: در زمانی که جنگ احزاب صورت گرفت، فشارهای زیادی بر مومنان وارد شد و عده‌ای کم‌کم دچار تردید شدند که شاید وعده‌های پیامبر (ص) و خداوند میسر نشود.
صفارهرندی بیان داشت: امروز نیز شاهد هستیم که عده‌ای به واسطه فشارهای مادی، دلشان دچار لغزش شده ‌و برخی مواقع حرف‌هایی می‌شنویم ‌که دلمان می‌لرزد.
وی خاطر‌نشان کرد: تردیدهایی که در برخی‌ها ایجاد می‌شود، نتیجه فعالیت منافقان است ‌که به فضا‌سازی در میان مردم می‌پردازند و به قصد تفرقه‌افکنی به میدان آمده اند.
صفارهرندی ابراز داشت: در زمان قیام امام حسین (ع) عده‌ای که بی‌وفایی کرده بودند، می‌گفتند خدا را شکر که ما در بین سپاه حسین  نبودیم وگرنه از بین می‌رفتیم، اما دیری نپایید که فهمیدند پیروزی واقعی نصیب چه کسانی شد و امروزه شاهد آن هستیم که پس از گذشت بیش از یک هزار و 400 سال کسی بر یزید و یارانش دل نمی‌سوزاند، اما هزاران پرچم برای امام حسین (ع) و یاران ایشان بالا می‌رود که یکی از آنها پرچم جمهوری اسلامی است.
وی عنوان کرد: دشمنان ما در هر مقطعی برنامه‌هایی برای متوقف کردن نظام اسلامی پایه‌ریزی می‌کنند و اکنون نیز روی به تحریمی آورده اند که به گفته خودشان فلج‌کننده است.
صفارهرندی گفت: این در حالی است که کشور ما قبل از تحریم‌ها نیز در آزمون‌ها‌ی مختلف سربلند بیرون آمد و نمونه‌ آن سه سال قبل و حضور 40 میلیونی مردم در انتخابات بود که بساط دشمن را برای تفرقه و عدم حضور در انتخابات برچید.
به نوشته فارس؛ وی در بخش دیگری از سخنان خود به نشانه‌گیری عنصر دمکراسی از سوی غرب و آمریکا اشاره و بیان کرد: آمریکا همیشه این عنصر را بهانه می‌کند و شاهد بودیم که هشت ماه مردم ما در‌گیر این غائله بودند که سرانجام وقتی حرمت عاشورا شکسته شد، در 9 دی ماه 88 مردم به تنگ آمدند‌ و وارد صحنه شدند و بد را از خوب باز نمایاندند.
صفارهرندی ابراز داشت: در حقیقت ماجرای 9 دی ماه محصول حماقت دشمن علیه مردم ولایتمدار بود تا جایی که وزیر دفاع انگلیس در اتحادیه اروپا گفت با اتفاقی که 9 دی در ایران افتاد و مردم ‌به طرفداری از اعتقاداتشان وارد صحنه شدند، دیگر کاری از ‌جنبش سبز ساخته نیست و انقلاب مخملی تمام است.
وی افزود: از این رو به فکر دیگری افتادند که جمهوری اسلامی ایران را از پای در ‌آورند و آ

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.