دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 42  |  
تاریخ انتشار : 26 آبا 1391 - 19:44
رزمایش اقتدار 20 هزار نفری بسیجیان با عنوان محرم روز گذشته در دانشکده امیرالمومنین (ع) سپاه آغاز شد و بسیجیان اصفهان آمادگی خود را برای اعزام به سرزمین‌های اشغالی غزه اعلام کردند.

به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس، در سالروز حماسه ۲۵ آبان اصفهان رزمایش اقتدار ۲۰ هزار نفری بسیجیان با عنوان محرم روز گذشته در دانشکده امیرالمومنین (ع) سپاه آغاز شد.

روز گذشته در این رزمایش گردان‌های عاشورا، امام حسین (ع)، امام علی (ع) و بیت‌المقدس حضور داشتند و ورزش‌های رزمی و عملیات راپل توسط نیروهای بسیجی استان اصفهان صورت گرفت.

بخش نخست رزمایش در قالب گردهمایی ۲۰ هزار نفری بسیجیان استان اصفهان دیروز برگزار شد و همزمان با آن در سایر شهرستان‌های استان نیز تجمعات بسیجیان صورت گرفت و بعد از ظهر هم آموزش‌های تاکتیکی و راهپیمایی شبانه برگزار شد.

بخش دوم رزمایش امروز توسط گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس، امام حسین (ع) ، امام علی (ع) و عاشورا در ۹۹ نقطه استان برگزار شد.

امروز عملیات رزمی این گردان‌ها در قالب عملیات تاخیری، پدافند دورادور، دفاع از سرزمین و بازپس‌گیری مناطق اشغالی انجام شد.

این رزمایش به مناسبت ۲۵ آبان سال ۶۱، روز حماسه و ایثار اصفهان که در آن بیش از ۳۰۰ شهید تشییع جنازه شدند برگزار شد و امروز به پایان می‌رسد

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.