دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29714  |  
تاریخ انتشار : 11 اسف 1399 - 16:05
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در همایش مجاهدان سایبری:
تقویت سواد رسانه ای از راههای مقابله با جنگ نرم است
فرمانده سپاه ناحیه قاینات بر بالا بردن سواد رسانه ای افسران جنگ نرم تاکید کرد و گفت: یکی از راههای مقابله با جنگ نرم بالابردن سواد رسانه ای است و باید با محتوای خوب نیز در مقابل هجمه های دشمنان ایستاد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات در همایش مجاهدان سایبری شهرستان قاینات گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی هرکجا کار به مردم سپرده شد ومردم در آن نقش آفرین بودند بسیار موفق بودیم.

وی با بیان این که در سال 1357 امام به پشتوانه مردم انقلاب را به پیروزی رساند گفت: در طول 8 سال دفاع مقدس بازهم همین مردم جانانه به میدان آمدند و پیروز شدیم.

 

فرحبخش ثانی ادامه داد: 42 سال از عمر پربرکت انقلاب می گذرد و اگر نگاهی به تاریخ  بیندازیم در بسیاری از فتنه هایی که در سالهای اخیر در کشور داشته ایم باز هم حضور همین مردم باعث شکست فتنه گران وخاموشی فتنه ها شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه قاینات اظهارکرد:امروز هم اگر در عرصه جنگ نرم که مقابله با اعتقادات جوانان ما در فضای مجازی است میخواهیم موفق باشیم بازهم همین مردم که بسیجی هستند ،بسیجی وار پای کار خواهند آمد.

وی اضافه کرد: امروزه فضای مجازی حاکم بر زندگی ماست و یکی  از راههای اشتغال و حتی تعلیم و تربیت ما در بستر فضای مجازی است.

 

فرحبخش افزود:امروز بیشتر آرایش های سخت دشمن در بحث  اقتصادی و سیاسی در بستر فضای مجازی است واگر ما خواسته باشیم دراین عرصه هم موفقیت هایی را کسب کنیم باید به صورت تاثیر گذار و جریان ساز فعالیت کنیم .

 

فرمانده سپاه ناحیه قاینات بیان داشت:امروز بسیاری از کارهای ما در فضای مجازی است ولذا تشکیل هیئت های اندیشه ورز در فضای مجازی باید صورت گیرد وبه موقع در مقابل دشمن در فضای مجازی ایستادگی کرد.

وی بر بالا بردن سواد رسانه ای افسران جنگ نرم تاکید کرد و گفت: یکی از راههای مقابله با جنگ نرم  بالابردن سواد رسانه ای است و باید با محتوای خوب نیز در مقابل هجمه های دشمنان ایستاد.

سرهنگ فرحبخش در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت:امید و نگاه خوشبینانه به آینده به خصوص در بین جوانان مورد تاکید مقام معظم رهبری است و باید در فضای مجازی هم امید را در دل مردم ایجاد کرد .

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.