دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29706  |  
تاریخ انتشار : 9 اسف 1399 - 11:06
فرمانده انتظامی شهرستان"قاین" از کشف 187 کیلو و22گرم تریاک ازخودرو ی پژوپارس و دستگیری 5 قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ"محمود زال بیکی"در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی پاسگاه بیهود شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوري و گشت زنی در حوزه استحفاظی به يک دستگاه خودرو پراید 132 به عنوان راه پاک کن مشکوک که حین دلالت به یگان انتظامی و در تعاقب ان  به یک سواری پژو پارس نقره ای رنگ  مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور توقف دادند.

وی بیان داشت: راننده خودرو  با بی توجهی به فرمان ایست ماموران به سرعت از محل متواری شد، ماموران خودرو را تعقیب کردند که پس از طی مسافتی  به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده، خودرو از جاده منحرف و واژگون می گردد وضمن امدادرسانی مامورین به سرنشینان خودرو با اقدام به موقع و سریع مامورین، متهمین دستگیر می گردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین اظهار داشت: مأموران در بازرسي از خودرو مقدار187کیلو و 22گرم تریاک و8 گرم شیره تریاک کشف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:دراین رابطه دو خودرو توقيف و5 نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

سرهنگ زال بیکی در پایان خاطر نشان کرد: مبازره بی امان با سوداگران مرگ قاطعانه ادامه دارد واقدامات وشگردهای قاچاقچیان مانع از فرار آنان از چنگ قانون نخواهد شد و به شهروندان توصيه كرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر با مرکز فوريت هاي پليسي110تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.