دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29377  |  
تاریخ انتشار : 21 مرد 1399 - 18:33
امام جمعه قاین گفت:دقت نظر،‌ توجه به مطالبات مردم، ازخودگذشتگی از مهم ترین ویژگی ها و رسالت های خبرنگاری است.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین درمراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان قاین طی  سخنانی  دقت نظر،‌ توجه به مطالبات مردم، ازخودگذشتگی را از مهم ترین ویژگی ها و رسالت های خبرنگاری دانست و خاطر نشان کرد وقتی خطبه ای ، مقاله ای مورد نقد قرار می گیرد یعنی آن مطلب و مسئله دیده شده و ما از نقد منصفانه و آگاهانه استقبال می کنیم .

 

امام جمعه شهر قاین افزود : 17 مرداد علاوه بر سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی ، سالروز شهادت سردار محمد ناصری از سرداران شجاع خطه قاینات هست که در مزار شریف افغانستان بدست گروه تروریستی طالبان به شهادت رسیدند و این روز فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ این انسان‌های فرهیخته است که در راه روشنگری و آگاهی بخشیدن به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند .

 

کریمی فرماندار قاینات در آئین تکریم از خبرنگاران، اصحاب رسانه و مسئولین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان ، بیان داشت: آمیخته شدن عشق و علم به خبرنگار، هویت می دهد.

وی  در ادامه،با تأکید بر اینکه خبرنگار موفق با ایده های خود می تواند عامل تحولی در جامعه و اثرگذار باشد؛ تصریح کرد: خبرنگار در راه انجام وظیفه، بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح می دهند و شهدای خبرنگار با نثار خون خود بر قداست و اعتبار این حرفه بیش از پیش افزوده اند.

 

فرماندار  در رابطه با اهمیت کار روابط عمومی ها در دستگاه ها و سایر نهاد ها، خاطرنشان کرد: روابط عمومی هنر، علم، فن است و همچنین روابط عمومی به عنوان عنصر مهم، پل ارتباطی و آیینه تمام نمای هر دستگاه، نقش تاثیر گذاری در ارتباط مؤثر و هدفمند بین مردم با مسؤلان و برعکس ایفا می کند.

در پایان مراسم از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مسئولان روابط عمومی فعال شهرستان با اهدای لوح سپاس و جوایزتقدیر شد .

 

گفتنی است در این مراسم جعفر حقانی خبرنگار پیشکسوت روزنامه خراسان ، محمد صحرایی مدیر مسئول نشریه نگین شرق ، محمد امین زرگر  خبرنگار ایرنا ، سدیدی خبرنگار صدا و سیما در بخش نیمبلوک و جعفر حسنی خبرنگار صدا و سیما در شهرستان قاینات به نمایندگی از خبرنگاران لحظاتی به بیان نظرات ، پیشنهادات و دغدغه های حوزه خبرنگاری  در شهرستان پرداختند .

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.