دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29336  |  
تاریخ انتشار : 16 تير 1399 - 14:40
با حضور معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور
آیین بازگشایی سینما پارک قاین پس از بازسازی+ تصاویر
با حضور معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی و رئیس شورای اسلامی استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی سینما پارک قاین پس از بازسازی و بهسازی بازگشایی شد.

به گزارش نسیم قائن ، عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات در ابتدای مراسم ضمن تقدیر از حضور حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور و تاجیک مدیر کل امور استانهای سازمان سینمایی در آیین بازگشایی سینما پارک قاین و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی با ارائه گزارشی از وضعیت قبلی سینما و روند بازسازی در سخنانی از تلاش محسن طحانی مدیرسینما پارک قاین برای بازسازی و بهسازی سینما و حمایت ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تقدیر کرد .

 

حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور در آیین بازگشایی سینما پارک قاین گفت : خوشبختانه با نگاه مثبت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اتفاقات خوبی در حوزه سینمایی استان رقم خورده است و ما امروز شاهد بازسازی و بهسازی دو سینما دراین استان هستیم .

وی همچنین با تقدیر از محسن طحانی بهره بردار سینما برای سرمایه گذاری در امر بازسازی ، در ادامه سخنانش با اشاره  به جمعیت بالای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خواستار استفاده از این ظرفیت شهرستان برای رونق سینما پارک شد .
معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور در سخنانی از شهرداری وشورای اسلامی شهر قاین بعنوان مالک سینما برای حمایت از سرمایه گذار تقدیر کرد و خواستار ادامه این همکاری گردید .

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.