دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29329  |  
تاریخ انتشار : 10 تير 1399 - 17:55
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: رئیس نمایندگی آموزش و پرورش شهر خضری در آینده نزدیک منصوب شده و معرفی می شود.

به گزارش نسیم قائن ، محمد علی واقعی، صبح امروز در نشست با امام جمعه  اعضای شورای اسلامی خضری دشت بیاض که در محل سالن کنفرانس شهرداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: خانواده ها حق دارند بر عملکرد مدرسه نظارت داشته باشند و این نظارت ضامن ارتقای فرایند تعلیم و تربیت است.

 

وی؛ با بیان این که بخش مهمی از مشکلات مدارس با مطالبه گری و نظارت مستمر اولیا برطرف می‌شود، عنوان کرد: مطالبه گری اولیا نشانه دغدغه مندی آنان نسبت به مسائل تعلیمی و تربیتی دانش آموزان است و در کنار آنان معلمان  نیز تلاش می کنند برای فرزندان‌شان بستر خوبی را فراهم آورند؛ تا آنان بتوانند به‌صورت مطلوب تحصیل نمایند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به نیاز مبرم استان به فضاهای آموزشی و پرورشی استاندارد، تصریح کرد: در حال حاضر 31 کلاس درس دردیار طلای سرخ استان با متوسط 95درصد پیشرفت فیزیکی، در دست احداث می باشد که برای احداث آن  بیش از 10 میلیارد تومان هزینه شده است.

واقعی با اشاره به بهره برداری از این کلاس ها درمهر ماه سال جاری افزود: با بهره برداری از این تعداد کلاس درس قریب  2 هزار متر مربع به فضاهای آموزشی و پرورشی شهرستان اضافه شده و بیش از یک هزار دانش آموز دختر و پسر دوره های مختلف تحصیلی از مزایای آن برخوردار می شوند.

 

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به ضرورت بسیج همگانی و مشارکت تمام اقشار جامعه در فرایند تعلیم و تربیت و ارتقای جایگاه آن در سرزمین طلای سرخ قهستان، تأکید کرد: با اجرای طرح آجر به آجر همه می توانند در کار خیر احداث مدرسه و کمک به تجهیز و بروز رسانی تجهیزات مدارس شهرستان و استان مشارکت نمایند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: رئیس نمایندگی آموزش و پرورش شهر خضری در آینده نزدیک منصوب شده و معرفی می شود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.