دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید

آخرین اخبار

کد مطلب: 29314  |  
تاریخ انتشار : 1 تير 1399 - 18:32
به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات صورت گرفت:
دیدار جمعی از طلاب و پرسنل تبلیغات اسلامی قاین با امام جمعه + تصاویر
جمعی از طلاب مستقر و طرح هجرت شهرستان قاینات و پرسنل اداره تبلیغات اسلامی قاین به مناسبت 1 تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

به گزارش نسیم قائن ،  جمعی از طلاب مستقر و طرح هجرت شهرستان قاینات و پرسنل اداره تبلیغات اسلامی قاین به مناسبت 1 تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی  با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

حجت الاسلام علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در این دیدار با ارائه گزارشی اظهارکرد:45 مبلغ طرح هجرت و طرح  استقرار در شهرستان قاین فعالیت دارند و300 مبلغ به صورت سازماندهی شده در مناسبت های مختلف مشغول به فعالیت هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین درادامه با بیان این که 164 هیئت مذهبی در شهرستان فعال هستند گفت: از این تعداد 25 هیئت در شهر قاین هستند.

وی به تشکیل کانون مداحان در شهرستان نیز اشاره داشت و گفت: 25 موسسه قرآنی و 17 خانه قران شهری و روستایی در سطح شهرستان فعال هستند و در سال گذشته 60 کلاس قرآنی نیز برگزار شده است.

 

حجت الاسلام علیپور از توزیع 1000 بسته سبد غذایی به مبلغ 2میلیون و 500 هزار در بین نیازمندان خبرداد .

وی  از امام جمعه قاین خواست تا شورای تبلیغ در شهرستان فعال شود.

حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین با تبریک روز تبلیغ و اطلاع رسانی  و سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی  به همه طلاب و مبلغین شهرستان گفت: مسئله تبلیغ کار پیامبران است و عمل یک روحانی در روستا چه در منبر و چه در برنامه های فرهنگی و تبلیغی نقش هدایت گذاری دارد و نمی توان برای آن قیمتی تعیین کرد.

وی ادامه داد: ممکن است دراین مسیر تحقیر،تحریم و سختی هایی هم داشته باشید وماهم امیدواریم که پایان زندگی ما طلاب یک پایان خوب باشد و اقدامات ما برای همه ملت موثر و مفید واقع شود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.