دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29312  |  
تاریخ انتشار : 1 تير 1399 - 17:37
امام جمعه قاین در دیدار با جمعی از پرسنل قوه قضائیه:
امروز امید همه مردم به قوه قضائیه است/ نارضایتی مردم از عدم نظارت و گرانی بازار
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین با اشاره به اقدامات بسیار خوب قوه قضائیه گفت: امروزه مایه امید همه مردم قوه قضائیه است.

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز ،به مناسبت هفته قوه قضائیه جمعی از پرسنل قضائی شهرستان قاینات با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

حجت الاسلام رحمانی ضمن تبریک هفته  تکریم قوه قضائیه و شهادت شهید بهشتی اظهارکرد: این شهید بزرگوار به قول امام به تنهایی یک ملت بود و افرادی را به جرگه خود کشانید وبا خود به قربانگاه شهادت برد که حتی سخنرانیهایی برعلیه ایشان داشتند و این نشانه بزرگی و عظمت این مرد بود.

امام جمعه قاین عدم نظارت کافی و گرانی بازار را از جمله نارضایتی های مردم بیان داشت و گفت: امروز مایه امید همه مردم قوه قضائیه است و قوه قضائیه هر روز  به سمت یک بزهکار می رود .

وی افزود: مگر احتکار ماشین،احتکار مورچه است که نظارتی صورت نگرفته است ؟ وقطعا قوه قضائیه با همه این بزهکاران برخورد قاطع خواهد داشت.

امام جمعه قاین ادامه داد: این که این روزها دیده وشنیده می شود که برخی در کسوت قضاوت خلافی داشته است از شانیت قوه قضائیه نمی کاهد وهمین که به مردم اعلام کردند که اگر بزهکاری حتی در بین خودمان باشد او را به پای میز محاکمه می رسانیم و رسانه ای هم می کنیم جزء نقطه های قوت قوه قضائیه است.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.