دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29263  |  
تاریخ انتشار : 10 خرد 1399 - 18:29
امام جمعه قاین در جلسه شورای اداری:
از برخی سنگ اندازیها در شهرستان همه ما ضرر کردیم
امام جمعه قاین با تقدیر از خدمات نماینده سابق گفت: برخی از پروژه ها وکارها در زمان ایشان تا حد انجام شدن پیش می رفت ولی متاسفانه قلب های دارای حقد و حسادت به صِرف این که کار به نام کسی تمام نشود با تمام وجود ایستادند که کاری نشود و همه ما از این اقدامات ضرر کردیم.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در اولین جلسه شورای اداری شهرستان  در سال جاری و مراسم تجلیل از نماینده سابق شهرستان های قاینات و زیرکوه اظهارکرد:به برکت وحدت چند ماهه اخیردر کشور، حیات خلوت های آمریکا را جانانه فتح کردیم و این کشتی های ما هستند که در کمال امنیت ،سینه اقیانوس ها را می پیمایند ودر ساحل ونزوئولا پهلو می گیرند و نفت تحریم شده را آنجا صادر می کنند.

 

وی در ادامه با اشاره به خدمات 4 ساله فلاحتی  به عنوان نماینده مردم قاینات و زیرکوه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت:آقای فلاحتی این ایام را معلمانه خدمت کردو انصاف قضیه این است که رفتارشان معلمانه بود نه سیاستمدارانه ی به معنای سیاست شیطانی.

امام جمعه قاین درادامه با بیان این که ایشان تلاش های خود را برای خدمت رسانی به مردم خطه قاینات و زیرکوه داشتند گفت:برخی از پروژه ها وکارها تا حد انجام شدن پیش می رفت ولی متاسفانه قلب های دارای حقد و حسادت که فکر می کنند اگر پای همسایه بشکند من بهتر می توانم گام بردارم فقط به صرف این که به نام کسی تمام نشود با تمام وجود ایستادند که کاری نشود و همه ما از این اقدامات ضرر کردیم.

وی ادامه داد:این که در فضای مجازی به  یک شهروندان هتک حرمت می کنم و دل خود را خنکا می بخشم اگر 100 درجه ضرر برای طرف من داشته باشد 70 درجه هم ضرر به خود ما دارد و فرهنگ ما را نشان می دهد.

امام جمعه قاین مسئولین شهرستان را به مثابه یک کالسکه دانست و گفت:کالسکه روی چهار چرخ خود کار می کند و نماینده مردم قاینات و زیرکوه و فرماندار و شورای شهر و خود بنده چرخ های یک کالسکه هستیم وهرکدام که پنچر شدیم بقیه تعطیل است

وی بر وحدت بین همه مردم ومسئولین تاکید کرد و گفت: وحدت و انسجام باید بین همه باشد و اگر با تعلیم نمی توانیم وحدت داشته باشیم با نلقین و اگر تلقین هم کار ساز نبود باید وحدت تحمیل شود و بتوانیم در برابر این مسئولیتی که امانت به ما سپرده شده است پاسخگو باشیم.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.