دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29260  |  
تاریخ انتشار : 10 خرد 1399 - 11:56
نماینده مردم قاینات و زیرکوه از قول سفر وزیر نیرو در آینده ای نزدیک به قاینات و زیرکوه خبر داد وگفت: پیشنهاد نذر آب برای حل مشکلات آبی به وزیر محترم داده شده است وامید واریم با جذب اعتبار و همت وتلاش مسئولین به سمت وسوي برخورداري مردم از آب آشاميدني سالم برويم.

به گزارش نسیم قائن ، دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو که برای افتتاح چند پروژه به خراسان جنوبی سفر کرده است در مراسم افتتاح سدسیاهو در سربیشه ضمن قدرداني ويژه از حضور آقای اسحاقي نماينده مردم شريف حوزه قاينات وزيركوه به گفتگوی خود در مسير سفر به سخنان ارزشمند نماینده این حوزه انتخابیه در اين مراسم اشاره كرد و گفت:  امروز از همينجا دستور مي دهم كه از ابتدای فصل تابستان عمليات انشعاب گذاري فاضلاب قاین آغاز شود و إن شاء الله از سه ماه ديگر نصب تجهيزات آن نيز شروع شود .

وی ادامه داد: مراحل کار تصفیه‌خانه فاضلاب قاین تا 3 ماه آینده به سرانجام می‌رسد.

دراین مراسم بحث انتقال آب آهنگران و تجنود نکته دیگری بودکه وزیر نیرو با اشاره به سخنان نماینده قاینات و زیرکوه گفت: اين امر در حال اخذ مجوز ماده23 در سازمان برنامه وبودجه است كه ان شاء الله بلافاصله پس از آن منابع اختصاص و شروع خواهد شد .

وزیر محترم نیرو در این مراسم اعلام داشت قطعا در آینده نزدیک به دعوت استاندار و نماینده مردم قاینات و زیرکوه به این شهرستان ها سفر خواهم کرد

سلمان اسحاقی در مراسم افتتاح  سد سربیشه خطاب به وزیر نیرو از مشکلات هزار واحدی قاین که  سالهاست مردم این مجتمع با آن دست و پنجه نرم می کنندو همچنین مشکل آب شرب برخی از مناطق روستایی قاین و بحث انتقال آب آهنگران و تجنود سخن گفت .

نماینده مردم قاینات و زیرکوه ادامه داد:مشکل فاضلاب مجتمع هزار واحدی قاین از جمله مشکلاتی است که ۱۰ سال می شود در این شهر به وجود آمده و باید برطرف شود.

وی با بیان این که بحث فاضلاب در قاین بدتر از کرونا است، افزود: مردم سه ماه است با کرونا درگیر هستند اما مشکل فاضلاب قاین ۱۰ سال است مردم را درگیر کرده و باعث بیماری مردم شده است.

 

نكته بسيار ارزشمنددیگر  اين مراسم پيشنهاد نذر آب توسط نماينده مردم شريف حوزه قاينات وزيركوه بود که  مورد توجه رسانه هاي كشور قرار گرفت .

در اين پيشنهاد اسحاقي اعلام کرد براي خوشنودي دل سيدوسالارشهيدان اباعبدالله الحسين( ع )با جذب اعتبار و همت وتلاش مسئولین  به سمت وسوي برخورداري مردم از آب آشاميدني برويم.

 

وی ضمن تشکر از وزیر نیرو خطاب به ایشان گفت:حضرتعالي دلباخته آن امام هستيد هروقت آب نوشيديد قطعا ياد آن امام مظلوم خواهيد بود ليكن استدعا دارم ياد مردم روستاهاي كلي و بزن آباد و محمدآبادعلم و جبار و..... حتي روستاهاي نهبندان وسربيشه که از آبي براي شرب آشاميدني برخوردارند كه شوري آن دل را مي سوزاند ،هم باشيد

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.