دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29236  |  
تاریخ انتشار : 25 ارد 1399 - 19:12
1 هزار و 639 بسته معیشتی از سوی استانداری خراسان جنوبی،بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی،کمیته امداد امام خمینی(ره)وستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دربین نیازمندان قاین توزیع می شود.

به گزارش نسیم قائن ، کریمی فرماندار قاینات در مراسم رزمایش مهربانی،  گفت: همه باید کمک کنیم تا اقشار آسیب پذیرمان رنج مضاعفی را به دلیل مشکلات معیشتی متحمل نشوند.

وی ضمن تشکر از همه نهاد ها و ارگانهایی که در ماه مبارک رمضان در رزمایش مواسات وهمدلی همکاری داشته اند گفت: 1639 بسته معیشتی که  از امروز توزیع می شود  از سوی استانداری خراسان جنوبی،بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی،کمیته امداد امام خمینی(ره)وستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: (( ماه رمضان در پیش است ماه انفاق و ایثار، چه خوب است که یک رزمایش گسترده ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان))، است که برای سه گروه هدف از اقشار آسیب پذیر جامعه در سطح شهرستان قائیات توزیع خواهد شد.
کریمی در پایان از اوج عظمت و شکوه، همدلی و همراهی مردم و مسئولین شهرستان که نهایت تعامل و همکاری را در اجرای این رزمایش مهربانی با مجموعه فرمانداری داشته اند؛ تقدیر و تشکر کرد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.