دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29231  |  
تاریخ انتشار : 22 ارد 1399 - 23:50
فرمانده سپاه ناحیه قاینات گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از 5 هزار و 200 بسته معیشتی در بین آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان قاینات توزیع خواهد شد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در قاین که عصر امروز در حسینیه شهید سلیمانی بر گزار شد اظهار کرد:خداوند را شاکریم که دراین ایام توفیق دستگیری مردم نصیب ما شد و در مرحله اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه توانستیم با همکاری ارگانها و نهادهای حمایتی و با کمک موسسات خیریه و خیرین شهرستان قاین بیش از 3600 بسته معیشتی  با ارزشی بالغ بر 700 میلیون تومان را در بین  نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع کنیم.

وی با بیان این که تاکنون 170 میلیون تومان به حساب کمک های مردمی ستاد  واریز شده است ودر حساب موجود است گفت: امیدواریم بتوانیم در مرحله سوم رزمایش با شیوه جدیدتری در بحث کمک به نیازمندان اقدام شود و علاوه بر تهیه سبد های غذایی ،نسبت به پرداخت اجاره بهای آسیب دیدگان،حسابهای دفتری،قبوض برق وآب و گاز ... اقدام کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه قاینات ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امداد امام خمینی(ره)،بهزیستی،هلال احمر،موسسات خیریه غدیر وقبا،آستان قدس رضوی،بنیاد علوی،اداره اوقاف و امور خیریه،بخشداری مرکزی،پایگاههای مقاومت بسیج،موسسه خیریه امیرالمومنین  و ... گفت: در مرحله دوم که تا ایام لیالی قدر ادامه دارد بیش از 5200 بسته غذایی به همت نهادها و کمک های مردمی در بین آسیب دیدگان شناسایی شده توزیع خواهد شدکه امروز 1900 بسته معیشتی توزیع  و مابقی نیز طی روزهای آتی تقدیم نیازمندان خواهد شد.

 

 

کریمی فرماندار قاین دراین مراسم اظهارکرد: برگزاری رزمایش مواسات و کمک مومنانه یک حماسه بزرگ بود در کشور اتفاق افتاد ورهبری هم مجدد بر اجرای این رزمایش تاکید داشتند .

وی ادامه داد:مردم قاینات حماسه ای دیگر در شهرستان خلق کردند ومی توان گفت: از ابتدای شروع بیماری کرونا بالغ بر 5 میلیاردتومان در بحث بهداشت و درمان ،کمک معیشتی و ... کمک های مردمی و خیرین  راداشته ایم.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.