دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29223  |  
تاریخ انتشار : 16 ارد 1399 - 11:33
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که مردم قاینات تا کنون 110 میلیون تومان به رزمایش کمک مومنانه کمک های نقدی و غیر نقدی داشته اند گفت: مرحله دوم رزمایش همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در شهرستان اجرا می شود.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در جلسه  برنامه ریزی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با بیان این مطلب افزود:در برنامه ریزی هایی که برای مرحله اول این رزمایش انجام شده بود پیش بینی 1000 بسته را داشتیم اما به همت خیرین و مردم شهرستان قاینات  این بسته ها به 3 هزار و 665 بسته رسید و در روزهای آغازین ماه مبارک رمان بین  نیازمندان توزیع شد.

وی  با بیان این که تا کنون 110 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان قاینات  در طرح کمک مومنانه  جمع آوری شده است گفت: بخشی از این اعتبارات در مرحله اول هزینه شده است .

فرمانده سپاه ناحیه قاینات بر همکاری بیشتر بین گروههای جهادی و هیئات مذهبی وسایر گروههایی که به صورت آتش به اختیار دراکمک رسانی به نیازمندان همکاری دارند تاکید کرد و گفت: به منظور ساماندهی کمک ها لیست افراد  در اختیار کمیته امداد قرار گیرد .

حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در این جلسه با بیان این که کارها و خدماتی که به صورت شبانه روزی برای کمک به نیازمندان انجام می شود بسیار قابل ستایش است گفت:در آینده این اقدامات و کار های بزرگ در کتابها تدوین خواهد شد  ومقالات بسیاری نوشته خواهد شد.

وی ادامه داد: قطعا دنیای بعد از کرونا برای عالم هستی با دنیای قبل از کونا تفاوت بسیاری خواهد داشت و اگر یک صدم این اقدامات در دنیا انعکاس پیدا کند مردم موج موج به سمت اسلام خواهند امد و این برای استکبار و معاندین سخت است.

کریمی فرماندار قاین نیز در این جلسه بر همکاری همه گروهای فعال، هیئات مذهبی و نهادهای حمایتی که دررزمایش همدلی و مواسات و کمک مومنانه فعالیت دارند تاکید کرد و گفت:هدف همه ما این است که در خدمت رسانی به نیازمندان عدالت رعایت شود .

دراین جلسه هریک از اعضای ستاد رزمایش کمک مومنانه به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداخته و قول همکاری در مرحله دوم رزمایش را دادند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.