دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29207  |  
تاریخ انتشار : 4 ارد 1399 - 23:34
مدیر آموزش و پرورش قاینات از راه اندازی نخستین مدرسه مجازی قرآن و عترت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، سید احمد للهی گفت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و شرایط کنونی که محدودیت‌هایی درخصوص آموزش و تربیت دانش آموزان به وجود آمده است، اولین مدرسه مجازی قرآن و عترت در شهرستان قاینات راه اندازی شد.

وی افزود: هدف از راه اندازی این مدرسه مجازی که ویژه ماه مبارک رمضان است، توجه دانش آموزان به مباحث قرآنی به شیوه طراحی مسابقات و تولید محتواهای مفید و آموزنده است.

وی اظهار داشت: مدرسه مجازی قرآن و عترت تصمیم به بسترسازی و فراهم کردن زمینه تلاوت و انس دانش آموزان با آموزه‌های قرآن کریم در این ماه مبارک با رویکرد برنامه‌های شاد و جذاب کرده است.

مدیر آموزش و پرورش قاینات گفت: این مدرسه مجازی از دو بخش قرآن و عترت و قرآن و هنر تشکیل شده است که در کانال قرآن و عترت موضوعات تلاوت ترتیل، تلاوت تقلیدی، قرآن و زندگی و امام شناسی بارگذاری شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در کانال قرآن و هنر موضوعات خوشنویسی، نقاشی و قصه‌های قرآنی، شعر، روزه اولی‌ها و عکاسی از سفره‌های ساده افطاری بارگذاری شده است.

للهی گفت: همچنین بخش ویژه این مدرسه مجازی با عنوان مسابقه بزرگ همخوانی و تلاوت خانوادگی در بخش استانی و کشوری همراه با جوایز نفیس سوغات ویژه قاینات خواهد بود.

این مدرسه مجازی آموزش بیش از هزار نفر از دانش آموزان در رده‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم را در بستر پیام رسان سروش انجام می‌دهد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.