دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29174  |  
تاریخ انتشار : 26 اسف 1398 - 18:08
سلمان اسحاقی نماینده منتخب مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نسیم قائن ، صبح دوشنبه ۲۶ اسفند ماه در یک نشست صمیمی سلمان اسحاقی نماینده منتخب مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با رئیس و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات دیدار و گفتگو کرد .

منتخب مردم شهرستان قاینات وزیرکوه در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای شبانه روزی رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات اظهار داشت: اگر چه امکانات و زیرساخت های فرهنگی و هنری شهرستان نسبت به سایر مناطق کشور کمتر است، اما با تلاش و اهتمام ریاست و کارکنان این اداره اقدامات ارزشمندی در این حوزه در شهرستان انجام شده است.

سلمان اسحاقی افزود : با اعتقاد به جایگاه ارزشمند حوزه فرهنگ و هنرشهرستان و همه عزیزانی که در این عرصه خدمت می کنند، از هم‌افزایی‌ها و اندیشه‌ها و تفکرات نخبگان ، بویژه از توانمندیهایی علما،روحانیون ،امامان جمعه قاینات و زیرکوه ،هنرمندان ، نویسندگان ، اصحاب رسانه ودیگرفرهیختگان برای اعتلای نام  قاینات و زیرکوه  واستان خراسان جنوبی به خوبی بهره خواهیم گرفت.

درابتدای این نشست ،عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  قاینات ضمن خیر مقدم به منتخب شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ،از تدبیر،سطح آگاهی،توان و تجربه مدیریتی منتخب مردم ابراز خرسندی کرد و گفت: اتکاء جنابعالی به تجربه کاری،استفاده از قدرت ارتباط گیری با مراکز تصمیم گیر و بهره گیری از همه ظرفیت های موجود،می تواند نوید بخش افق روشنی برای مردم منطقه باشد.

 

در پایان اسحاقی منتخب مردم قاینات و زیرکوه  از سالن نمایش،نگارخانه باران و پلاتوی در حال ساخت این اداره نیز بازدید کرد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.