دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29171  |  
تاریخ انتشار : 25 اسف 1398 - 17:39
با اعطای اعتبارنامه ی نمایندگی مجلس به منتخب مردم ، پرونده انتخابات در قاینات و زیرکوه بدون هیچ تنش و شکایتی بسته شد.

به گزارش نسیم قائن ، علی محمد صادقی رئیس هیات نظارت و بازرسی انتخابات حوزه انتخابیه در جلسه ای که به منظور تقدیم اعتبار نامه ی نماینده مردم قاینات و زیرکوه  در محل فرمانداری این شهر بر گزار شد ضمن تبریک به منتخب مردم ، گفت:خدا را شاکریم که انتخابات در کمال سلامت و امنیت برگزار و بدون دریافت هیچگونه شکایت و اعتراضی وتنشی  این پرونده بسته شد .

وی در بخش دیگری از سخنانش با توجه به ضرورت جوانگرایی در همه ی بخشهای جامعه ، از منتخب مردم بعنوان یک جوان انقلابی یاد کرد و برای وی آرزوی موفقیت نمود.
 

رحیمی دادستان شهرستان قاینات در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان قاینات،گفت: مسئولین اجرایی انتخابات توانستند با همدلی و همکاری یک انتخابات بدون تنش را در شهرستان برگزار کنند که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

 

وی ضمن تبریک به منتخب مردم قاینات و زیرکوه از وی خواست در جهت رفع مشکلات دو شهرستان گام های اساسی و موثری بردارد.

 

مهندس کریمی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قائنات و زیرکوه در این جلسه بیان داشت: قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود.

وی ادامه داد: مهمترین دغدغه ما رسیدن شهرستان قاینات به توسعه می باشد و این مهم محقق نمی گردد مگر در فضای همدلی،همراهی و همکاری ،که خوشبختانه در شهرستان این فضا بخوبی بین مسئولین وجود دارد.

فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قاینات و زیرکوه ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دست اندرکاران این دوره از انتخابات،تصریح نمود: خوشبختانه با همراهی و همکاری مجریان انتخابات اعم از هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی و همکاری ۲۸۰۰ نفر دست اندرکار برگزاری انتخابات، توانستیم انتخاباتی سالم، رقابتی و در کمال امنیت و سلامت برگزار نماییم.

 

سلمان اسحاقي منتخب يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي با حضور در مراسم إهداي اعتبارنامه خود ضمن گراميداشت ياد و نام امام راحل و شهدا ، قدرداني از مسئولين و اعضاي هيا تهاي اجرايي ، نظارت و بازرسي به بيان بركات انتخابات اين دوره پرداخت.

وي يكي از بركات اين انتخابات در حوزه انتخابيه قاينات و زيركوه را لبيك گفتن مردم به نداي رهبر عزيزشان و حضور در پاي صندوق هاي راي دانسته و همچنين أخلاق و قانون مداري نامزدها ، ستادها و طرفداران آنها و همراهان خودرا از ديگر بركات اين دوره انتخابات بر شمرد.

اسحاقی  در ادامه اعتبارنامه را سندي متقن ، معتبر و مستند براي تاريخ كشور در جهت نشان دادن خلوص نيت ، زحمات شبانه روزي ، بيطرفانه و با بصيرت برگزاركنندگان انتخابات مخصوصا أعضاء محترم دفتر شوراي نگهبان دانسته و آنرا از افتخارات مردم اين خطه برشمرد.

در پایان این مراسم كه با حضور رئیس محترم هیات نظارت ، دادستان محترم شهرستان ، اعضای محترم هیاتهای اجرایی ، نظارت و بازرسی انتخابات برگزار شد ، اعتبارنامه ی نمایندگی مجلس شورای اسلامی توسط فرماندار شهرستان به آقای سلمان اسحاقی اعطا گردید

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.