دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29170  |  
تاریخ انتشار : 25 اسف 1398 - 08:07
فرمانده انتظامی قاین گفت: در راستای پیشگیری از بیماری کرونا طرح برخورد با قلیان خانه‌ها در قاین اجرایی شد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ محمود زال بیکی فرمانده انتظامی قاین اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح بازدید و سرکشی از سفره خانه های سنتی و واحدهای صنفی ارائه دهنده قلیان در دستور کار اداره اماکن پلیس امنیت عمومی شهرستان قاین قرار گرفت.

 وی افزود: در این طرح دو واحد قلیان خانه با هماهنگی مقام قضائی تعطیل و پلمب شد و هم اکنون هیچ قلیان خانه‌ای در شهرستان قاین فعال نیست.

وی خاطرنشان کرد: با تعامل سازنده‌ای که با واحدهای صنفی بازی‌های رایانه‌ای برقرار کرده‌ایم تمامی این واحدهای صنفی نیز در اقدامی خودجوش و مشارکتی فعالیت خود را متوقف کردند و هم اکنون هیچ واحدی در این صنف نیز باز و فعال نیست.

فرمانده انتظامی قاین، هدف از اجرای این طرح را نظارت کامل بر اصناف متخلف در راستای رعایت اصول بهداشتی و ارتقاء امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: کسب رضایت مندی مردم و افزایش احساس امنیت در سطح شهرستان از اولویت‌های پلیس است.

زال بیگی خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مقابله با هنجارشکنان به صورت جدی ادامه دارد و در این مسیر شهروندان می‌توانند با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن 110 ما را در تأمین بهتر امنیت یاری کنند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.