دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29160  |  
تاریخ انتشار : 15 اسف 1398 - 13:14
منتخب مردم قاینات وزیرکوه در مراسم روز درختکاری:
روز درختکاری فرصتی برای گرامیداشت یاد امام ،شهدا وانقلاب است
اسحاقی گفت:در روز درختکاری می توانیم با اقتدار و شجاعت و سربلندی و افتخار از امام و شهدا و انقلاب نیز یاد کنیم و این روزنیز فرصتی برای گرامیداشت یاد امام ،شهدا وانقلاب است.

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی منتخب مردم قاینات و زیرکوه در مراسم درختکاری که صبح امروز در بلوار ابوالمفاخر برگزار شد اظهارکرد:چهل و دو سال پیش نهالی به نام انقلاب اسلامی کاشته شد واین نهال به برکت خون شهیدان و به برکت نور ایمان و اسلام به یک درخت تنومند در جهان اسلام تبدیل شده است که میوه های بسیاری را از جمله امنیت،عزت ،اقتدار را به ما تقدیم کرده است

وی افزود:به برکت خون شهیدان و انقلابیون و مقام معظم رهبری که پای این درخت ایستاده اند این نهال هرروز قدرتمند تر و تنومندتر و ریشه اش مستحکم تر می شود واین یکی از برکات تنومند درختی به نام انقلاب اسلامی است وهمه ما باید همّ و غمّ ما این باشد که از این برکت حفاظت کنیم چون در دنیا فقط یک جا صحبت از اسلام ناب محمدی می شود و ما باید در دنیا روز به روز رشد این درخت را متبلورتر کنیم .

 

اسحاقی ادامه داد: به برکت روز درختکاری می توانیم با اقتدار و شجاعت و سربلندی و افتخار از امام و شهدا و انقلاب نیز یاد کنیم و این روزنیز فرصتی برای گرامیداشت یاد امام ،شهدا وانقلاب است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از منابع طبیعی در  برخی از مناطق به عنوان یک نگاه معشیتی نام برد و گفت: برخی قوانین به گونه ای در کشور رقم خورده است که معیشت مردم را در مناطق خاص با مشکل مواجه کرده و این قانون به گونه ای باید اصلاح شود که معیشت مردم مورد ضرر قرار نگیرد.

اسحاقی ادامه داد:این قانون در برخی نقاط کشور که برای ویلاسازی باید صدها اصله نهال قطع شود باید اجرا شود نه در مناطقی که دغدغه مردم به منابع طبیعی یک نگاه معیشتی است و حتی استفاده از منابع طبیعی باعث غرس صدها اصله نهال دراین مناطق می شود.

وی اضافه کرد: از این منظر در مجلس به این موارد باید  بیشتر توجه شود و بتوانیم گره از کار مردم باز کنیم وقطعا باز شدن گره از کار مردم نشان دهنده ولایت مداری وانقلابی بودن نماینده خواهد بود و وقتی این گره باز شودقطعا دل مقام معظم رهبری و شهدا شاد خواهد شد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.