دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29147  |  
تاریخ انتشار : 3 اسف 1398 - 22:12
طرفداران نماینده راه یافته به مجلس شورای اسلامی در شهرستان قاینات و زیرکوه جشن پیروزی گرفتند.

به گزارش نسیم قائن ، همایش طرفداران سلمان اسحاقی منتخب مردم قاینات و زیرکوه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مصلی شهر قاین برگزار شد.

دراین مراسم حجت الاسلام با همت مسئول ستاد انتخاباتی اسحاقی طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه اعضای ستاد و حمایت بی دریغانه مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه گفت: با رای آگاهانه شما مردم پیروز میدان شدیم .

وی ادامه داد: بر اساس برنامه هایی که منتخب شما دارد برای تک تک شهرستانها و شهرهای تابعه و روستاهای قاین و زیرکوه برنامه داریم .

حجت الاسلام با همت ادامه داد:ما می گوییم امروز روز دوستی است وقاینات و زیرکوه را باید بسازیم و از بزرگان باید بهره گرفت و از همه نمایندگان گذشته باید استفاده کرد،اگر نخواهند بحث دیگری است اما ما به سراغ همه خواهیم رفت.

 

سلمان اسحاقی منتخب مردم قاینات و زیرکوه دراین مراسم ضمن قدر دانی از زحمات کلیه مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه گفت:گام اول انقلاب را با جوانان شهیدمان تجربه کردیم ، اما در گام دوم انقلاب به تاکید مقام معظم رهبری میدان به جوانان واگذار می شود.

وی ادامه داد:دیگر شاهد هیچ تبعیضی در حوزه قاین و زیرکوه نخواهیم بود، مردم ما باید آنچنان که شایسته و در صحنه هستند، از امکانات برخوردار شوند.

اسحاقی بیان داشت:امروز به جد می گویم ، نماینده شما با حداقل وارد شده است و باید روز به روز تلاش کنم تا خود را لایق نمایندگی شما بدانم.

وی با بیان این که باید از ظرفیت تمام نخبگان و کاندیداهای ادوار گذشته استفاده کنم ،گفت:از امروز از اتحاد و همبستگی لذت ببرید، همه به میدان خواهیم آمد و با یکدلی و قوت قلب نخواهیم گذاشت روستایی دیگر آب شور داشته باشد.

اسحاقی اضافه کرد:اگر زمانی فتنه ای به پا شود که دل مقام معظم رهبری را خون کند مطمئن باشید دل به آتش خواهم زد ونماینده شما قرار است ولایت مداری خود را در عمل نشان دهد.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.