دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29139  |  
تاریخ انتشار : 28 بهم 1398 - 13:17
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) در قاین:
شهادت حاج قاسم تجدید حیات انقلاب و جبهه مقاومت و نهضت اسلامی در منطقه شد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) گفت:سردار سلیمانی برای ما یک الگو بود و شهادت حاج قاسم تجدید حیات انقلاب و جبهه مقاومت و نهضت اسلامی در منطقه شد.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه  در خراسان جنوبی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) شب گذشته در مراسم چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهارکرد: انقلاب اسلامی ما شخصیت هایی همچون حاج قاسم ها را پرورش داد .

وی ادامه داد: امروزشاخ و برگ  شجره طیبه انقلاب اسلامی اقصی نقاط منطقه و بلکه جهان را در نوردیده است ونشانه آن شهادت حاج قاسم و مراسم تشییع جنازه این شهید در اقصی نقاط کشور و حتی در خارج از مرزها بود.

حجت الاسلام نوفرستی درادامه بیان داشت: سردار سلیمانی برای ما یک الگو بود و  شهادت حاج قاسم  تجدید حیات انقلاب و جبهه مقاومت و نهضت اسلامی در منطقه شد.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه  در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی باید یک  مجلس در تراز انقلاب باشد ونگاهش به امام جامعه ودستورات نائب امام زمان(عج)باشد .

حجت الاسلام نوفرستی گفت: مجلس باید وظیفه نظارتی خود را به درستی انجام دهد و جلوی مفاسد اقتصادی را بگیرد و همچنین باید پاکدست وامانتدار باشد و اصل نظام جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد.

وی ادامه داد: مردم در پای صندوق های رای در روز 2 اسفند بازهم فجر سلیمانی روز 22 بهمن را تکرار خواهد کرد و مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.