دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29127  |  
تاریخ انتشار : 20 بهم 1398 - 17:17
عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای «نوغاب پسکوه» قاینات به مساحت ۹۰۰ مترمربع و با اعتبار دومیلیارد تومان با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزرات ورزش و جوانان شهرستان آغاز شد.

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای «نوغاب پسکوه» قاینات به مساحت ۹۰۰ مترمربع با حضور مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اعتبار دو میلیارد تومان در این شهرستان آغاز شد.

این پروژه با مشارکت دهیاری روستای نوغاب پسکوه ،مجمع خیرین ورزش ساز استان و با کمک یکی از خیرین روستا (دکتر آرمان پور) به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین زمین چمن مصنوعی آرین‌شهربا اعتبار 500 میلیون تومان به‌صورت مشارکتی توسط خیرین، دهیار و بخشداری افتتاح شد و تجهیز این زمین ورزشی توسط اداره‌کل ورزش و جوانان استان انجام شده است.

عملیات اجرایی چمن مصنوعی آرین‌شهر از سال ۱۳۹۶ با یک هزار و ۵۰۰ مترمربع وسعت آغاز شده و اولین زمین چمن مصنوعی در این شهر است.

معاون توسعه ورزش بانوان وزرات ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از هنرستان تربیت بدنی خلیج فارس شهر قاین برای اهدای ۸۰ جفت کفش و تجهیزات ورزشی به این آموزشگاه قول مساعد داد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.