دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29118  |  
تاریخ انتشار : 17 بهم 1398 - 00:25
پارک اندیشه واقع در محله ابومنصور شهرقاین با تملک و اجرای پارک به مساحت 1500 متر مربع با اعتباری بالف بر 900 میلیون تومان به نمایندگی از 5 پروژه شاخص شهرداری جمعا با اعتباری بالغ بر 95 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

به گزارش نسیم قائن ، ایوب نژاد شهردار قاین در مراسم کلنگ زنی پارک اندیشه در محله ابومنصور قاین  با اشاره به پروژه های شهرداری قاین گفت: در پنجمین روز از دهه فجر 5 پروژه شاخص شهرداری قاین با هزینه ای بالغ بر 95 میلیارد ریال کلنگ زنی و بهره برداری می شود.

 

وی به پروژه کف سازی کوچه آزاده روشن ( کوچه مسجد چهارطرح)برای ایجاد مسیر پیاده روی گردشگری تاریخی بر اساس برنامه اقدام مشترک 5 ساله اشاره کرد و گفت:میزان اعتبار تخصیص داده شده از طرف ستاد بازآفرینی محلات هدف کشور 2.300میلیون ریال و آورده شهرداری بابت باز گشایی مسیر در قالب خرید املاک به مبلغ 42 میلیارد ریال می باشد.

 

ایوب نژاد به  راه اندازی و ارتقاء سیستم شهرسازی (سرای 8) - سیستم یکپارچه الکترونیکی - ارتقاء سیستم یکپارچه شهرسازی ، نوسازی ، درآمد و اصناف - سامانه خدمات الکترونیکی شهروندان - - شهر نما  با هزینه بالغ بر 4 میلیارد ریال نیز اشاره کرد .

 

شهردار قاین از اجرای زیر سازی و  آسفالت معابر شهری - جمعا به متراژ 73.378 متر مربع -به ارزش ریالی بالغ بر 40 میلیارد ریال  خبرداد و گفت: پارک اندیشه نیز که یکی از درخواستهای اهالی محل می باشد به مساحت 1500 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد ریال کلنگ زنی شد و در صورت مساعد بودن هوا ظرف مدت 4 ماه دیگر به بهر برداری خواهد رسید.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.