دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29114  |  
تاریخ انتشار : 14 بهم 1398 - 13:10
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: استاندار خراسان جنوبی در بازدید از هنرستان دارالفنون توس شهرستان قاینات در خصوص تخصیص یکصد میلیون تومان جهت توسعه ی زیرساخت های بهداشتی و رفاهی این هنرستان شبانه روزی قول مساعد داد.

به گزارش نسیم قائن ، محمد علی واقعی  با بیان این خبر اظهار کرد: روز گذشته محمد صادق معتمدیان به صورت سرزده که به مناسبت ایام ا... دهه ی مبارک فجر صورت گرفت ضمن گفتگو با دانش آموزان آموزشگاه از فرایند تعلیم و تربیت هنرستان دارالفنون توس قاین بازدید کرد.

 

وی، با اشاره به قول مساعد استاندار در تأمین تخت های خوابگاهی، تلویزیون و سیستم های رایانه  برای این با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان؛ تصریح کرد: برای خرید این تجهیزات مبلغ 21 میلیون تومان مورد نیاز است که از سه منبع استانداری و ادارات کل نوسازی و آموزش و پرورش استان تأمین و هزینه می شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از تهیه ست کامل لوازم ورزشی مورد نیاز هنرستان توسط استاندار معزز خراسان جنوبی خبر داد و افزود: همچنین 60 عدد تشک و ملحفه ی مورد نیاز دانش آموزان این هنرستان، توسط اداره کل آموزش و پرورش استان تأمین و تهیه می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: استاندار خراسان جنوبی در بازدید از هنرستان دارالفنون توس شهرستان قاینات در خصوص تخصیص یکصد میلیون تومان جهت توسعه ی زیرساخت های بهداشتی و رفاهی این هنرستان شبانه روزی نیز قول مساعد داد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.