دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29102  |  
تاریخ انتشار : 12 بهم 1398 - 15:05
در اولین روز از ایام الله دهه فجر صورت گرفت:
دیدار شورای اداری شهرستان قاینات با امام جمعه+ تصاویر
صبح امروز ودراولین روز از ایام الله دهه فجر اعضای شورای اداری شهرستان قاینات حجت الاسلام رحمانی امام جمعه شهر قاین دیدار کردند.

به گزارش نسیم قائن ، اعضای شورای اداری شهرستان قاینات دراولین روز از ایام الله دهه فجر با امام جمعه شهر قاین دیدار کردند.

در این دیدار کریمی فرماندار قاین اظهارکرد: پیروزی انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رویداد های سیاسی اجتماعی در سطح جهان ودر اواخر قرن بیستم است.

وی ادامه داد: انقلاب ما تغییر رژیم پهلوی و کوتاه کردن دست استکبار از کشور را به دنبال داشت و با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی در سطح دنیا شناخته شد و توانست الگویی برای تمام قیام های مردمی و ارزش های الهی باشد .

کریمی به بهره برداری و کلنگ زنی 174 پروژه در دهه فجر امسال  در شهرستان قاینات نیز اشاره داشت.

درادامه حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین  با اشاره به وضعیت قبل از انقلاب در کشور و این که عده ای خواستار این بودند که دین باید حذف شود ،گفت:نیاز بود که انقلاب اسلامی به وجود آید.

وی افزود: در حالی که بسیاری از افراد می خواستند انحراف هایی را در انقلاب ایجاد کنند اما امام (ره) همّ و غمّشان این بود که انقلاب ما بایستی اسلامی باشد .

حجت الاسلام رحمانی درادامه بیان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی دین احیا شد و مسلمانان جان گرفتند ولذا انقلاب اسلامی جزء بایسته های و ضرورتهای  قرن بیستم و سنت الهی بود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.