دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29095  |  
تاریخ انتشار : 1 بهم 1398 - 10:13
همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه قاینات و زیرکوه در حسینیه ثارالله قاین برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته با حضور خانواده های بازنشستگان سپاه قاینات و زیرکوه همایش انس و مودت با حضور سلطان زاده مسئول سابق سیاسی نیروی هوافضای سپاه و از هادیان سیاسی کشوری در محل حسینیه ثارالله برگزار شد.

سرهنگ هزاری فرمانده سپاه قاینات در این مراسم با تاکید بر حضور حداکثری باز نشستگان و خانواده هایشان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی گفت: همه ما باید اهل عمل باشیم و صحنه را خالی نکنیم .

وی با اشاره به رشادتهای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم مردی از تبار باکری ها و خرازی ها و همت ها بود که  اکنون خون  حاج قاسم  به ما درس شجاعت داد .

 

سلطان زاده مسئول سابق سیاسی نیروی هوافضای سپاه واز هادیان سیاسی کشور دراین جلسه با اشاره به رشادتهای شهید سلیمانی و تشییع باشکوه این شهید گفت: تمام اهداف حاج قاسم مبارزه با جهاد بود و شهادتش هم جهاد و مبارزه بود .

وی ادامه داد: حاج قاسم با شهادتش دو عملیات را انجام داد که یوم الله شد و یکی از این عملیاتها حضور ده ها میلیونی در تشییع جنازه این شهید بود که در تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه بود و باعث اتحاد و انسجام و حس انتقام گیری برای خون حاج قاسم شد و دیگری ضربات سیلی موشکی ای بود که 5 روز بعد شهادت حاج قاسم انجام شد

هادی سیاسی کشوری به حادثه هواپیمایی اکراینی اشاره داشت و گفت: اگر چه در این حادثه  دل ما شکست ولی نیروهای ما خطای انسانی را  پذیرفتند  اما دشمن ما تلاش کرد که میدان بازی و مدیریت صحنه را از دو حماسه راهبردی به سمت سانحه هوایی بکشاند .

وی ادامه داد: اگرچه دراین حادثه فرزندان خودمان را از دست دادیم و همه ناراحت هستیم ولی باید مواظب دشمن باشیم که ایمان و اراده ما را نشانه گرفته است.

سلطان زاده درادامه گفت: 41 سال است که آمریکا دو سیلی از جمهوری اسلامی خورده است و می خواهد به کشور برگردد و انتقام بگیرد وتاکنون موفق نشده است.

این هادی سیاسی اظهارکرد:دشمن اولین سیلی را از مردم بصیر ما  در بهمن 57 خورد ودومین سیلی را در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا خورده است و این دوسیلی ضربه سهمگینی را به آمریکا وارد کرده است.

سلطان زاده در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع سوء مدیریتی در کشور اشاره داشت و گفت: مشکل اساسی ما در کشور نه منطقه ای است و نه موشکی مشکل اصلی ما است که دچار مشکل مدیریتی هستیم

وی به انتخابات پیش رو اشاره داشت و گفت:اگر فتنه گران سال 88 امروز وزیر و وکیل شده اند از صندوق های رای آمده اند ولذا باید مراقب باشیم  که در انتخابات امسال یک مجلس انقلابی و کار آمد و تراز انقلاب اسلامی شکل دهیم که جلوی رفتارهای غلط دولت را بگیرد و زمینه ساز انتخابات ریاست جمهوری در سال 1400 باشند.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.