دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29089  |  
تاریخ انتشار : 27 دى 1398 - 10:43
دبیرهمایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری قاینات خبرداد:
برگزاری دومین همایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری به همت دانشگاه بزرگمهر
دبیرهمایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری قاینات گفت: دومین همایش ملی جغرافیا،محیط زیست،امنیت و گردشگری ۱۴ اسفندماه در شهر قاین برگزار می شود.

به گزارش نسیم قائن ، عبدالمجید احمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان قانیات هدف از برگزاری همایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری را  معرفی توسعه خراسان جنوبی، شهرستان و دانشگاه بزرگمهر قاینات  اعلام کرد و گفت:ارائه آخرین دستاوردهای متخصصان حوزه های محیط زیست و جغرافیا، امنیت و گردشگری، تبادل نظر علمی، ارائه دستاوردهای آن به مسئولان برای توسعه بخش های مربوط، ایجاد همگرایی بین گرایش ها و رشته های مختلف علوم جغرافیایی، محیط زیست و گردشگری، ایجاد ارتباط و فراهم كردن بستری مناسب برای تعامل علمی دانشجویان و استادان از دیگر اهداف برگزاری همایش است.

 

عضو هیات علمی دانشگاه بزرگمهر قاینات ادامه داد: تاكنون حدود  ۴۰ مقاله تخصصی در محورهای جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری به دبیرخانه همایش ارسال شده و پژوهشگران و دانشگاهیان تا پایان بهمن ماه جاری فرصت دارند مقاله خود را به آدرس 2nd.bugeoconf.ir سایت همایش ارسال كنند.

 

عضو هیات علمی دانشگاه بزرگمهر قاینات اظهار كرد : ۱۰۰ نفر از استادان برجسته و اعضای هیات علمی دانشگاه های كشور با دبیرخانه همایش همكاری دارند و تمامی امور اجرایی همایش به عهده دانشگاه بزرگمهر قاینات است.

وی اظهار كرد: تعدادی از نخبگان و اساتید سراسر كشور جهت شركت در این همایش دعوت شده اند كه ضمن سخنرانی و ارائه مقاله در برنامه های جانبی و كارگاههای جغرافیا ، محیط زیست و گردشگری ، شركت خواهند كرد.

احمدی افزود : نمایشگاه دستاوردها و پتانسیل های محیط زیست و غرفه میراث فرهنگی و گردشگری در حاشیه همایش برگزار خواهد شد.

 

وی از چاپ ۱۰۰ مقاله برتر نیز خبر داد و گفت: برای برگزاری همایش امسال فعالان اقتصادی و علمی که توانایی دارند می توانند به عنوان اسپانسر این همایش مارا یاری کنند.

 

احمدی ضمن تشکر از همکاری ادارات و نهادهای شهرستان قاینات گفت:همایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری قاینات 14 اسفند در دانشگاه بزرگمهر قاینات برگزار خواهد شد.

اولین همایش ملی جغرافیا،محیط زیست و امنیت و گردشگری نیز در سال95 در قاینات برگزار شد.

شهرستان قاینات با داشتن هشت واحد آموزش عالی افزون بر پنج هزار دانشجو دارد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.