دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29063  |  
تاریخ انتشار : 3 دى 1398 - 11:06
ميرجعفريان به جهت پيگيري وضعيت پيشرفت فيزيکي پروژه هاي مصوب سفر خرداد ماه استاندار، به شهرستان قاينات سفر واز روند اجرای پروژه ها بازدید کرد.

به گزارش نسیم قائن ، ميرجعفريان که به جهت پيگيري وضعيت پيشرفت فيزيکي پروژه هاي مصوب سفر خرداد ماه استاندار، به شهرستان قاينات  سفرکرده بود، با حضور در محل پارك جنگلي قاين، وضعيت پيشرفت فيزيكي مصوبه تأمين روشنايي پارك جنگلي ورودي شهر از محل اعتبارات سال ۹۸ را بررسي کرد.

 

میرجعفریان با اشاره به اعتبارات تخصيصي به شهرداري قاين از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت خاطرنشان کرد: شهرداري قاين مي تواند با استفاده از اين اعتبار نسبت به بهسازي فضاي پارك جنگلي و ايجاد فضايي مفرح براي حضور خانواده ها اقدام نمايد.

وی با تأکید بر اين که منابع طبيعي براي واگذاري پارك جنگلي به شهرداري آمادگي لازم را دارد، ادامه داد: ايجاد كمپ گردشگري، نصب آلاچيق و فضاهاي اقامتي مناسب،كاشت گونه هاي گياهي مختلف و ... از جمله كارهايي است كه بايد در اين پارك ۱۱۷ هكتاري انجام شود.

به گفته وی؛ این پارک مي تواند محيط مناسبي براي استقرار تجهيزات و امکانات پدافند غيرعامل و اسكان اضطراري در شرايط بحران باشد.

معاون استاندار بعد از بازدید از پروژه در حال ساخت خوابگاه دانشجویان دختر دانشکده پرستاري، در محل پروژه سوله چند منظوره قاين حاضر شد و ضمن بررسي شرايط موجود، از هلال احمر به عنوان مجري طرح خواست؛ بعد از افتتاح فاز اول پروژه در قالب سوله امدادي، خيلي سريع براي نصب تجهيزات ورزشي مورد نياز و بهره برداري از سوله به عنوان سالن ورزشي اقدام نمايد.

حضور در شهرک صنعتی و بازدید از روند اجراي مصوبه تکميل زيرساختهاي شهرك صنعتي، مقصد بعدي اين سفر بود.

میرجعفریان با اطلاع از روند اجراي پروژه خط انتقال آب واحدهاي صنعتي، به سراغ يکي از واحدهايي رفت که در ستاد رفع موانع توليد براي كمك به رونق آن برنامه ريزي شده بود. اين واحد در حال حاضر،توليد ماهانه ۲۰۰ اسكلت را براي استفاده در پروژه مسكن محرومين شهرستان در برنامه دارد.

وی در معیت تيم همراه به روستاي اسفشاد رفت تا پروژه احداث دبستان اين روستا را که بعد سالها توقف،حالا قرار است هفته دولت سال ۹۹ به بهره برداري برسد از نزديک ببيند. مصوبه تكميل و بهره برداري ۱۲ كيلومتر باند دوم قاين- حوض رباط و سه راهي خواف و همچنين روكش آسفالت جاده قاين - خواف به طول ۱۰ كيلومتر هم كه بناست تا پايان سال زير بار برود، مقصد بعدي بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، با حضور در محل اجراي پروژه فاضلاب و مخزن بتني آب شرب مجتمع هزار واحدي مسکن مهر قاين، برهمکاري شهرداري قاين و شركت آب و فاضلاب استان به جهت تسريع روند اجراي پروژه تأكيد نمود.

میرجعفریان در ادامه از پروژه هاي عمليات اجرايي بيمارستان دوم، رفع نقص استخر شناي اميد، ايستگاه هواشناسي و تکميل و تجهيز مرکز آموزش فني و حرفه اي خواهران قاين نيز بازديد كرد و تلاش دستگاه ها براي اجرايي شدن مصوبات سفر استاندار را مطلوب ارزيابي كرد.

شایان ذکر است: معاون هماهنگی امور عمراني استاندار در اين سفر براي بازديد ازروند اجراي پروژه مسکن محرومين قاين به روستاي سينيدر رفت و ضمن گفتگو با مالكين ۱۱ واحد در دست ساخت در اين روستا، از تلاش هاي بنياد مسكن انقلاب اسلامي در همراهي مردم قدرداني كرد.

حضور در اسفدن و بازدید از پروژه های شهر اسفدن،حضور در آرین شهر و بررسی روند اقدامات پروژه های این بخش نیز از دیگر برنامه های سفر معاون استاندار به شهرستان قانیات بود.

معاون عمرانی استاندار در یک جلسه 5 ساعته  نیز به بررسی پروژه های عمرانی شهرستان قاینات با حضور مدیران استانی و شهرستانی پرداخت.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.