دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید

پربازدیدترین خبرها

کد مطلب: 29026  |  
تاریخ انتشار : 4 آذر 1398 - 22:45
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت:شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند و این یادواره ها و گرامیداشت هایی که صورت می گیرد همه و همه برای این است که یادمان نرود که اگر ما انقلاب، اقتدار و امنیت داریم همه به برکت خون شهیدان است

به گزارش نسیم قائن ، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین شهرستانی یادواره لاله های روشن با محوریت شهید ذوالفقار رمضانی در هنرستان عقیله بنی هاشم (س) قاین برگزار شد.

محمد علی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی در این یادواره ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا گفت: شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند و این یادواره ها و گرامیداشت هایی که صورت می گیرد همه و همه برای این است که یادمان نرود که اگر ما انقلاب، اقتدار و امنیت داریم همه به برکت خون شهیدان جان برکفی هستیم که با نثارخون خود نهال انقلاب را به درختی تنومند تبدیل کردند و خداوند به ما توفیق بدهد که بتوانیم به وظایف و رسالتی که شهدا بر دوش ما گذاشته اندعمل بکنیم که انشاالله مدیون خون شهدا نشویم .

وی  در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به جوانها در بیانیه گام دوم انقلاب،دانش آموزان را به تلاش جهت عملی شدن فرمایشات رهبری خواند و افزود: جهت رسیدن به خوکفایی و جهانی سازی انقلاب اسلامی هر چه می توانیم تلاش کنیم و نگذاریم پرچم شهدا بر زمین گذاشته شود.

سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با توصیه به دانش آموزان گفت: وصیت نامه شهدا را بخوانید واز شهدا درس بگیرید.

وی ادامه داد: به لطف پروردگار دراین چهل سال خیلی قدرتمند شده ایم و دشمنان هم امروزه نگران بُرد موشک هاوقدرت هسته ای ایران و نفوذ عمق جمهوری اسلامی به کشور های اروپایی هستند.

هزاری در بخش پایانی سخنان خود اظهارکرد: دانش آموزان بادرس خواندن وتهذیب و ورزش وبا قدرت باید گام دوم انقلاب را پیش ببرند.

 
پخش کلیپ ،قرائت دلنوشته توسط فرزندشهید ابوترابی، گلباران تمثال شهید رمضانی و تجلیل از خانواده های معظم شهدای منتسب به آموزشگاه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.