دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید

پربازدیدترین خبرها

کد مطلب: 29020  |  
تاریخ انتشار : 3 آذر 1398 - 15:12
از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات از شرکت کنندگان در مسابقه منو کتاب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تقدیر شد .

به گزارش نسیم قائن ، از شرکت کنندگان در مسابقه منو کتاب با حضور نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قاین تقدیر شد .

میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات ضمن تقدیر از صیفی مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای همکاری در برگزاری مسابقه منو کتاب اظهار داشت : این مسابقه به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری اداره آموزش و پرورش قاینات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح مدارس شهرستان برگزار گردید .

وی افزود : شرکت کنندگان در مسابقه منو کتاب خلاصه آخرین کتابی را که مطالعه کردند به همراه عکس سلفی از خودشان و کتاب به دبیرخانه مسابقه ارسال نمودند که مقرر شد به تمامی شرکت کنندگان بویژه برگزیدگان جوایزی اهدا گردد ، در همین راستا  با حضور علی اکبر شریف زاده نماینده این اداره و زهرا صیفی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان به تعدادی از شرکت کنندگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قاین جوایزی اهدا شد .

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.