دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28991  |  
تاریخ انتشار : 17 آبا 1398 - 09:56
مدیرکل دفتر توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان گفت: تجهیز خانه‌های ورزش در روستاهایی که فضای ورزشی ندارند، توسط این وزارتخانه انجام می‌شود.

به گزارش نسیم قائن ، حجتی مدیرکل دفتر توسعه ورزشهای روستایی وزارت ورزش و جوانان کشور در اولین مسابقات جام خوشه چین منطقه 5 کشور به میزبانی شهرستان قاینات بیان کرد: زنان و مادران آینده این کشور هستید و خوشحالم از اینکه در بیست و مین دوره جام خوشه چین شرکت می کنید.

وی با اشاره به اینکه جامعه فعال نیاز به خانواده فعال دارد گفت: ما برای ایران فعال نیازمند خانواده و جامعه فعال هستیم. حجتی خاطرنشان کرد: امیدواری در جشنواره های بعدی میزبان خواهران و فرزندانتان باشیم.

 

وی اظهار داشت: با هدف ایجاد سلامتی و نشاط در جامعه با کمک وزارت ورزش و جوانان در روستاهایی که فضای ورزشی ندارند و شورای اسلامی یا دهیاری ۵۰ مترمربع فضای مسقف در اختیار ما قرار دهند، برای ورزش آن روستا  ۱۰ میلیون تومان در سال جاری و سال آینده ۱۵ میلیون تومان کمک خواهیم کرد.

جام خوشه چین نماد شکر گذاری ما مسئولان و صمیمت روستاییان است

حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه رقابت های ورزشی روستاییان و عشایر، جام خوشه چین منطقه 5 کشور بیان کرد: امروز خداوند را شاکر هستم تا این میزبانی را از شما ورزشکاران داشته باشیم.
وی با تشکر از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور گفت‌: این مسابقات برای اولین بار در ایران به دستور ایشان انجام شد.

عزیزی با تاکید براینکه جام خوشه چین نماد شکر گذاری مسوولان است بیان کرد: این جام نماد همدلی و صمیمیت روستاییان و عشایر ایران شد.

 

نگاه ویژه دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش نسبت به بانوان قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان قاینات در اولین دوره مسابقات جام خوشه چین منطقه 5 کشور در بخش بانوان به میزبانی شهرستان قاین با اشاره به اینکه با سه راهبرد اساسی برای یک زندگی ساده، ورزش، غذای سالم ،آرامش و امید بتوانیم زندگی سالمی را ایجاد کنیم .

 

وی گفت:امروزه با کم تحرکی جوانان مواجه هستیم و این گونه مسابقات می تواند در توسعه فردی و اجتماعی نقش بسزایی داشته باشد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.