دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28989  |  
تاریخ انتشار : 13 آبا 1398 - 15:05
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین گفت: مهم ترین دستاورد 13 آبان برای جبهه حق و مستضعفین عال،مقابله با جبهه استکبار است.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام ملک آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه  در سپاه شهرستان قاین در مراسم 13 آبان اظهارکرد: دانش آموزان انقلابی بار دیگر با حضورشان دراین مراسم مشت محکمی بر آمریکای مستکبر و یاوه گویان داخلی و منطقه ای زدند.

وی ادامه داد: 13 آبان 1358 و مقدمه آن در سال های 43 و57 جز ایام الله ویژه خداونداست و مردم مستضعف عالم با اتحاد و همدلی وغیرت و تبعیت از رهبری می توانند مستکبری عالم را به زباله دان تاریخ بیفکنند.

حجت الاسلام ملک آبادی در ادامه با بیان این که مهم ترین دستاورد 13 آبان برای جبهه حق و مستضعفین عالم مقابله با جبهه استکبار است گفت: آنانی که می گویند تاریخ انقلاب اسلامی وتکرار مرگ بر آمریکا تمام شده است قطع یقین  می دانند که آمریکا،ما را به رسمیت نمی شناسد و می خواهد ایران دوباره  برده استکبار باشد واین را در مسئله برجام دیدیم و خارج شدن آمریکا از موضوع برجام  و عدم اجرای توقعاتشان و زمان بندیهایی که به آن عمل نکردند و همچنین اروپایی هایی که ما را منتظر گذاشتند دلیل  محکمی بررسمیت نشناختن ایران توسط استکبار  است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین درادامه گفت: تازمانی که جبهه حق بر باطل پیروزگردد تقابل استکبار ادامه دارد چرا که خداوند متعال به پیامبر می فرماید یهود و نصاری به هیچ وجه از تو راضی نخواهند شد حتی اگر با آنها مذاکره  کنی ویا این که از آنها اطاعت کنی و امروز هم استکبار به هیچ وجه از جمهوری اسلامی راضی نخواهد شد.

وی ادامه داد: درحال حاضر اگر در همه زمینه ها پای میز مذاکره باشیم فقط زمانی دست از سر ما بر می دارند که برده ومطیع آمریکا باشیم ودرادامه هم خداوند می فرماید اگر زیر بیرق کفر و هوا و هوس اینها رفتی از خداوند انتظار کمک نداشته باش.

حجت الاسلام ملک آبادی گفت: جنایت های آمریکا در طول تاریخ نسبت به بشریت و ایران اسلامی اعم از کشتار 100 میلیون سرخ پوست به دست آمریکا، استفاده از بمب اتمی در بمباران ناکازاکی و هیروشیما وبه کام مرگ کشاندن 9میلیون ایرانی در سال های 1917-1919توسط انگلیس با ایجاد جداسازی قمت های مختلف از سرزمین ایران مثل بحرین وجاهای دیگر ،سرنگونی هواپیمای مسافر بری ایران ،هدف قراردادن سکوهای نفتی ایران در جنگ تحمیلی و به وجود آوردن القاعده وداعش و گروهک های تروریستی وتحریم فلج کننده و فشار حداکثری به ما می آموزد که به فرموده حضرت آقا رابطه با آمریکا سم است و هیچ مشکلی از ما را حل نمی کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پس از ناکامی آمریکا و استکبار در زمین زدن و به سقوط کشاندن انقلاب اسلامی برنامه های جدیدومتنوعی را علیه انقلاب اسلامی طرح ریزی کرذند .

وی گفت:درگیرکردن ایران با معاهدات و قراردادهای بین المللی برای هدف قراردادن  ارزشها و اعتقادات جوانان و نوجوانان با سند2030،مباحث مالیfatfو ctfوپالرمو وتحریم  ها و قراردادن  وزارت دفاع،اطلاعات،صداو سیما ،سپاه درلیست تروریست خود از جمله اقدامات آمریکا علیه ایران است و دولتمردان ما ابدا نباید زیر بار این معاهدات بروند.

ملک آبادی بیان داشت:قطع کردن بازوهای منطقه ای ایران مثل ایجاد اعتراض ودر نهایت اغتشاش در عراق،لبنان و سوریه ،ناکارآمدکردن و گرفتن  عناصر اقتدار انقلاب اسلامی مثل مباحث موشکی،نفوذ منطقه ای وسپاه ،ایجاد نافرمانی مدنی و شورش و اغتشاش از بستر نبرد رسانه ای و تحریم و مشکلات اقتصادی از دیگر برنامه های آمریکا علیه جمهوری اسلامی اسلامی ایران است.

 

حجت الاسلام ملک آبادی در بخش پایانی سخنان خود گفت:راه برون رفت کشور از مشکلات و رسیدن به پیشرفت همه جانبه انقلابی گری می باشد و انقلابی گری یعنی مبارزه با آمریکا و مراد از آمریکا یعنی دولت آمریکا که تهدید وتحریم می کند ،مراد از آمریکا یعنی اندیشه آمریکایی در داخل که ایجاد تردید وترس و ناامیدی می کند و عوامل نفوذی آمریکا که کارشکنی ومانع تراشی می کند وما باید به مانند ارباب اینها را هم به زباله دان تاریخ بیفکنیم.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.