دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید

پربازدیدترین خبرها

کد مطلب: 28973  |  
تاریخ انتشار : 29 مهر 1398 - 11:55
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از پوشش مراسم سوگواری دهه آخر صفر توسط ۱۰۰ مبلغ و مبلغه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ،  حجت‌الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از پوشش مراسم سوگواری دهه آخر صفر توسط ۱۰۰ مبلغ و مبلغه در این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام علیپور اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با روحانیون مستقر، طرح هجرت، بومی و اعزامی، هیئت امنای مساجد و هیئات مذهبی این شهرستان بیش از ۱۰۰مبلغ و مبلغه در مساجد و هیئات مذهبی با ایراد سخنرانی و روضه دهه آخر صفر را پوشش می دهند.

حجت‌الاسلام علیپور بیان داشت: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی (ع) و دهه آخر صفر همه ساله عاشقان و علاقه مندان به اهل بیت (ع) در قالب هیئات مذهبی از سراسر کشور به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) عزیمت نموده و مراسم عزاداری را در قالب دستجات سینه زنی و زنجیر زنی برپا می‌کنند.

وی گفت: از این شهرستان تعداد هیئات ۸ هیئت مذهبی به صورت پیاده به مشهد مقدس عزیمت کرده اند و ۳۵ هیئت مذهبی در قالب وسایل نقلیه جهت برگزاری مراسم آخر صفر اعزام خواهند شد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین تصریح کرد: تشریح سیره زندگانی نبی مکرم اسلام (ص)، امام مجتبی (ع) و امام رضا (ع) از جمله مباحثی است که توسط روحانیون برای مردم در سطح مساجد و هیئات مذهبی بیان خواهد شد

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.