دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28962  |  
تاریخ انتشار : 15 مهر 1398 - 16:12
وزیر ورزش در مراسم کلنگ‌زنی خانه جوان شهرستان قاینات به علت نبود اعتبار در سال جاری کلنگ این پروژه را بر زمین نزد.

به گزارش نسیم قائن ، سلطانی فر وزیرورزش و جوانان صبح امروز با سفر به خراسان جنوبی از ورزشگاه و میدان چمن طبیعی شهید امین زاده شهرستان که قریب به 60 سال است ساخته شده است بازدید کردو سپس برای  کلنگ زنی خانه جوان  به محل پیش بینی شده رفت و در حالی که همه منتظر کلنگ زنی  خانه جوان توسط وزیر ورزش و جوانان بودند اما وزیر به دلیل عدم تامین اعتبار از سوی مسئولین استانی و شهرستانی حاضر به کلنگ زنی نشد و گفت: حاضر به کلنگ زنی نمایشی نیستم و  هرزمان اعتبار این پروژه تامین شود کلنگ آن زده خواهد شد.

اگر چه مسئولین استانی  اعلام کردند برای سال 99 اعتبار گذاشته خواهد شد اما بازهم وزیر ورزش از کلنگ زنی امتناع کرد و گفت: بنا نداریم پروژه‌ای را احداث و همچنین وعده‌ای به مردم بدهیم که فعلاً عملیاتی نیست.

هرچند تلاش های مسئولین شهرستانی نتیجه نداد اما ورزشکاران شهرستان خواستار این بودند که حداقل نماینده شهرستان قاینات و زیرکوه در جمع مردم ومسئولین از بی عدالتی که سال گذشته در حق شهرستان قاینات برای خانه جوان شده بود و این پروژه به شهرستان دیگری اختصاص داده شده بود، دفاع کند و اعتبارات ملی بگیرد اما به قول  یکی از ورزشکاران دریغ از کلامی و سخنی که نماینده محترم ابراز کند .

مقصد بعدی وزیر ورزش و جوانان بازدید از چمن مصنوعی شهرستان قاینات بود که سالهاست تکمیل آن نیاز مند اعتبارات ملی است

اگر چه وزیر ورزش فقط از داخل خودرو دیدی بر این چمن مصنوعی زد اما در هنگام کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظوره 2500 نفری اعلام کرد که 500 میلیون تومان اعتبار برای  میدان چمن مصنوعی اختصاص می دهد تا هرچه سریعتر تکمیل شود.

در پایان سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به شهرستان کلنگ سالن 2500 نفری قاین که زمین آن از سوی  وارثین  مرحوم تقی زاده اهدا شده بود به زمین زده شد .

سالن ورزشی چندمنظوره قاین باظرفیت 2500 نفر وبا اعتباری  بالغ بر هشت میلیارد تومان احداث می‌شود که هزینه دو سوم آن را دولت تأمین خواهد کرد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.