دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28960  |  
تاریخ انتشار : 13 مهر 1398 - 14:51
فرماندار قاین در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی:
نیروی انتظامی پیشانی امنیت داخلی کشور است
فرماندار قاین گفت:نیروی انتظامی پیشانی امنیت داخلی کشور است و یکی از گسترده ترین نهادها در سطح کشور می باشد که در رسالت ها و راهبردها و ماموریت ها به بهترین نحو ممکن انجام وظیفه نموده است.

به گزارش نسیم قائن ، کریمی فرماندار قاینات در مراسم صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان كه به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي برگزار شد،اظهارکرد:امنیت همچون یک اکسیژن جاری است  که خیلی قدر شناس آن نیستیم.

وی ادامه داد:زمانی یک کالا ارزشمند است که یا از دست برود و یا هزینه زیادی برای آن  پرداخت شود.

 

فرماندار قاین با بیان این که نیروی انتظامی به جهت این که در راستای نظام الهی و مردمی است اقدامات بسیار خوبی در راستای مشارکت مردم فراهم نموده است  گفت: امنیت یکی از نیازهای فطری و گروهی انسان و بستر ساز رشد و تعالی، نو آوری ،خلاقیت و رشد همه جانبه و پایدار است .

وی ادامه داد:نیروی انتظامی پیشانی امنیت داخلی کشور است و یکی از گسترده ترین نهادها در سطح کشور می باشد که در رسالت ها و راهبردها و ماموریت ها به بهترین نحو ممکن انجام وظیفه نموده است.

 

 

کریمی با بیان این که نیروی انتظامی به خوبی و خالصانه انجام وظیفه نموده و پناهگاه افراد بی پناه و مامن امنی برای مردم است گفت:امروزه نيروي انتظامي مظهر عشق،اقتدار،مهرباني،رأفت و عطوفت است.

وی ادامه داد:نیروی انتظامی محیط نا امنی را برای قانون شکنان فراهم کرده است که هیچ کس جرات برهم زدن جامعه را ندارد .

فرماندار قاین اظهارکرد: نظام جمهوری اسلامی برخوردار از نیروهای نظامی و انتظامی است که اشرافیت بالایی را در سطح خاورمیانه و دنیا دارد وامروز یکی از قدرتهای برتر نظامی در سطح دنیاست.

 

وی با بیان این که اگر نیروی انتظامی ضعیف و نحیف باشد کمک به ایجاد هرج ومرج است گفت:برای پاسداری از عزت و هویت کشور، باید پلیس تقویت شود.

 

کریمی با بیان این که امنیت یک  محصول  وتولید اجتماعی است ونیازاست که امنیت را درهمه لایحه های اجتماعی ارتقا دهیم گفت: امنیت را فقط وظیفه دولت و نیروی انتظامی ندانیم.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.