دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28954  |  
تاریخ انتشار : 12 مهر 1398 - 14:41
امام جمعه قاین با بیان این که اجتماع بزرگ اربعین حسینی قدرت ایمانی جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشاند گفت: ترس دشمن از تشکیل تمدن اسلامی به برکت این اجتماع عظیم است.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی بر ازدواج  جوانان و هم کفو بودن خانواده ها در تشکیل زندگی سالم تاکید کرد.

وی در ادامه با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: آگاهی دادن به جامعه،پیشگیری  از وقوع جرم و پیگیری از عرصه های فعالیت نیروی انتظامی است.

خطیب جمعه قاین در ادامه با مهم شمردن اجتماع عظیم اربعین گفت: این اجتماع عظیم قدرت ایمانی جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشد ودشمن هم احساس کرده است که حضور چند ده  میلیونی در کنار مزار ابا عبدالحسین (ع)به تعبیر رهبری می تواند مقدمه ای برای تشکیل تمدن اسلامی باشد ولذا تلاش موذیانه ای می کند که به هر طریقی این اتفاق نیفتد ودراین روزها سعی می کند در کربلا و نجف و گذر گاههای ورودی و خروجی عراق نا امنی ایجاد کند اما شیعیان ما بازهم حضورشان بیشتر و بیشتر می شود.

حجت الاسلام رحمانی به حضور موکب های خراسان جنوبی در کشور عراق و پذیرایی از زائرین کربلای معلی اشاره کرد و گفت: 41موکب از خراسان جنوبی به عراق اعزام می شود که5  موکب از شهرستان قاین می باشد .

امام جمعه قاین در ادامه به موضوع سحر خدایاری معروف به دختر آبی در ماههای اخیر  اشاره کرد و گفت: در اسفند سال گذشته این دختر با لباس مبدل پسرانه قصد ورود به ورزشگاه آزادی تهران را داشت که توسط نیروهای انتظامی بازداشت می شود و در حالی که بنا به گفته دادگستری و پلیس و خانواده سحر  هنوز حکمی صادر نشده است  وبه دلیل بیماری روحی در شهریور 98 اقدام به خودسوزی کرد عده ای  از داخل و خارج کشور روی این موضوع مانور دادند و اشک تمساح ریختند .

 

وی گفت: همان هایی که اشک تمساح ریختند در ایران به دنبال این بودند که بایستی برخی وزیران در ایران  زن باشد،زنان بایستی آزادی داشته باشند که در ملاء عام دوچرخه سواری و موتور سواری کنند،بایستی زمینه حضور زنان در ورزشگاهها فراهم شود وتصاویر تماشاگران زن همانند مردها در تلویزیون دیده شود،بایستی حق طلاق به زن داده شود.

آیا این ها واقعا خیرخواه هستند؟آیا واقعا مسلمان هستند؟اگر این ها خیر خواه هستند چرا در جریان قتل میترا استاد همسر وزیر اسبق آموزش و پرورش اقدامی نکردند و حتی به او اتهام زده و وی را مستحق این مرگ دانستند.

 

خطیب جمعه قاین ادامه داد:پس بدانید این ها خیرخواه نیستند بلکه اینها برای رسیدن به مقاصد خودشان دست به هر کاری می زنند و در دهه 60 هم شاهد برنامه هایی از این قبیل بودیم و در نیویورک دختری در مقابل سازمان ملل از دست رژیم انقلابی ایران خود را به آتش کشید و بعد ها مشخص  شد که جزء هسته مرکزی فدائیان خلق بوده اند و با این ذهنیت از سوی یارانش که  بلافاصله بعد از آتش  سوزی ما اقدام به خاموش کردن خواهیم کردولی  اطرافیانش پس از این حادثه  اقدام به شعار دادن علیه ایران کردندپس بدانید که در پشت این حوادث که گاها در کشور اتفاق می افتد دستهای پشت پرده ای نهفته است.

 

حجت الاسلام رحمانی در پایان از قوه قضائیه خواست تاهمان گونه که مفاسد اقتصادی را به دم  می کشاند با نمایندگان مجلسی  که دراین حوادث دخیل بوده اند و مردم را تحریک به  تظاهرات و راهپیمایی می کردند برخوردقاطع  داشته باشد.

 

وی در پایان گفت: همان طور که از صحبت های رئیس جمهور که با قاطعیت و اطاعت از رهبری  در سازمان ملل بیان کرد تشکر کردیم حال هم به رئیس جمهور می گوییم آقای رئیس جمهور مواظب افرادی که در حوادث اخیر اشک تمساح ریختند و در روزنامه هایشان نوشتند که توقع بود شما با ترامپ دیدار داشته باشیدهم باشید چرا  که اینها شما را برا مقاصد خودشان می خواهند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.