دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28949  |  
تاریخ انتشار : 9 مهر 1398 - 23:36
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قاین خبر داد:
دستگیری ضارب مامور محیط زیست قاین
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قاین از دستگیری وبازداشت متهم ضارب مامور محیط زیست قاین خبر داد

به گزارش نسیم قائن ،  . رحیمی دادستان شهرستان اعلام کرد متهم مزبور که چندی پیش با شلیک اسلحه شکاری به سوی مامور محیط زیست این شهرستان وی را مجروح ساخته بود ، با حصول دلایل و مستندات قانونی در اقدام انتظامی و قضایی مشترک ودر حوزه قضایی شهرستان گناباد دستگیر و بازداشت و روانه زندان شد .

 

دادستان شهرستان اتهام اولیه متهم را شروع به قتل اعلام که با صدور قرار بازداشت موقت بازداشت گردید ، لیکن اتهامات دیگری نیز متوجه نامبرده می با شد.

 

وی ادامه داد: پرونده اتهامی نامبرده با توجه به وقوع جرم در حوزه قضایی دادگاه محترم بخش نیمبلوک این شهرستان در آن مر جع تشکیل وبه صورت فوق العاده رسیدگی و مجازات بسیار قابل توجه و مناسبی نسبت به وی صادر خواهد گردید.

 

رحیمی گفت: دستگاه قضایی شهرستان با رسیدگی فوق العاده و اعطای مجازات شدید قانونی عبرت آموزی لازم را برای سایر متعرضین به حقوق عمومی و خصوصی شهروندان مد نظر قرار دارد.

 

 . مدعی العموم ضمن تاکید بر لزوم رعایت حقوق عمومی و خصوصی شهروندان با اشاره به تکلیف قانونی شهروندان بر حرمت گذاری لازم در مقابل مامورین دولتی ، هشدار داد که ،هرگونه مقاومت در مقابل مامورین دولتی می تواند اتهام تمرد را متوجه آنان ساخته و محکومیت سنگینی را برای مرتکبان در پی داشته باشد .

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.