دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28947  |  
تاریخ انتشار : 7 مهر 1398 - 21:21
13 پیشکسوت و خانواده شهید عرصه جهاد و مقاومت شهرستان قاینات در آخرین روز از هفته دفاع مقدس ،تجلیل شدند.

به گزارش نسیم قائن ،حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین  در مراسم تجلیل از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس  که صبح امروز همزمان با سراسر کشور در محل دفتر امام جمعه قاین با حضور جمعی از خانواده شهدا  و جانبازان و ایثارگران برگزار شد اظهارکرد:جنگی که بر انسان تحمیل شود،کیان خود انسان ؛موقعیت میهن و خانه ودین و ناموس انسان را به مخاطره بیاندازد وباعث دفاع جانانه ای شود را تکریم و تعظیم می کنیم و در سرراهش هزاران قربانی می نهیم.

وی درادامه با بیاناین که شهدا راه یک صد ساله را به لحظه ای پیمودند گفت:مجاهد کسی است که گناه نکند و پا بر روی نفس خودبگذارد و این جهاد اکبر است .

حجت الاسلام رحمانی اظهارکرد: ما رزمندگان آماده ایم که اگر دشمن کوچکترین اشتباهی را مرتکب شود بازهم سربازان سی و چند سال پیش باشیم.

امام جمعه قاین در ادامه سخنان خود بیان داشت: به تعبیر یکی از سیاستمداران آمریکا ،هلال شیعی یعنی ایران ،عراق ،سوریه ،لبنان و یمن به بدر(ماه شب14) تبدیل می شود و این هلال است که  همه مارا ذلیل و خوار کرده و اگر روزی ماه تمام رخ شود چه می توانیم بکنیم؟

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل گفتک این سخنرانی ریاست جمهور که مقتدرانه صحبت کرد و خیلی ها را به تکاپو انداخت که با ایشان دیدار کند جای تقدیر و تشکر دارد.

حجت الاسلام رحمانی افزود:از هرکجای ضرر که برگردیم سود است و دشمنان ماهم  متوجه شده اند که جنگ چه رادمردانی را تحویل جامعه داده است که وقتی خاطرات آن روز خود را مرور می کنند اشک حسرت در چشمانشان جاری و با تمام وجود آماده هستند.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.